Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - PremAccHack - 20-11-2014 20:44

Dobra jestem zarejestrowany jest i 100zł. Pora więc inwestować. Ale tylko pewniaki Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - olekn1 - 20-11-2014 20:52

(20-11-2014 20:26)NoVi napisał(a):  No i zacząłem zabawe na exbino.

Szkoda, że minimalna stawka to 50pln.
Można szybko się wzgobacić, albo szybko zakończyć tą zabawę! Smile

Wszedłem teraz w EUR/JPY do 21 mam czas. Liczę na wzrost! Smile

[Obrazek: gieldaaa_546e41022f5e4.png]

Wszedłeś akurat wtedy kiedy było odwrócenie Undecided Ja tak samo obstawiłem od 20:30 do 21:00, ale na spadek i raczej mi wejdzie ta opcja Wink


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Maersk - 20-11-2014 21:13

Weszła ta opcja? Novi


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - malpa2 - 20-11-2014 22:09

[Obrazek: jupi.png]

+1600 impreza

Dzisiaj tylko 1 zagranie, ale przecież liczy się jakość. Pary walutowe dziś jakoś w ogóle mi nie pasowały, ciężko było dostrzec jakiś sympatyczny trend, a jak się jakiś tworzył, to dane ekonomiczne zmieniały jego bieg.

Alibaba była wyborem dobrym i już rano jak tylko przeczytałem że sprzedają dziś swoje pierwsze obligacje, za które chcą dostać 8 mld USD, wiedziałem że może to być okazja. Popyt na obligacje miał być ogromy. Okazało się, że popyt na te obligacje sięga na rynku 48,8 mld USD. Ceny akcji poszybowały w górę od 15:35, potem się lekko cena uspokoiła, ale opcja weszła na luzie. Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Kede - 20-11-2014 22:13

Mogłeś dać info to też byśmy się pocieszyli Big Grin


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Maersk - 20-11-2014 22:21

Skąd Wy to wszystko wiecie, jak Wy to analizujecie... ? Idea


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - NoVi - 20-11-2014 23:49

Nie wiem zakończyłem ja jak bylem na czysto i wszedłem w inna za 97zl i sie udalo Smile wrzucę ss jak wrócę z pracy Smile

Malpa wlasnie dzielilbys sie takimi newsami z nami na forum Smile tez chetnie byśmy cos po inwestowali Smile


Odp: RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Xkr - 21-11-2014 00:20

(20-11-2014 22:09)malpa2 napisał(a):  [Obrazek: jupi.png]

+1600 impreza

Dzisiaj tylko 1 zagranie, ale przecież liczy się jakość. Pary walutowe dziś jakoś w ogóle mi nie pasowały, ciężko było dostrzec jakiś sympatyczny trend, a jak się jakiś tworzył, to dane ekonomiczne zmieniały jego bieg.

Alibaba była wyborem dobrym i już rano jak tylko przeczytałem że sprzedają dziś swoje pierwsze obligacje, za które chcą dostać 8 mld USD, wiedziałem że może to być okazja. Popyt na obligacje miał być ogromy. Okazało się, że popyt na te obligacje sięga na rynku 48,8 mld USD. Ceny akcji poszybowały w górę od 15:35, potem się lekko cena uspokoiła, ale opcja weszła na luzie. Smile
Good job


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Krakersik - 21-11-2014 00:35

Ja totalny noobek tez zarejestrowałem się na exbino i mam bonus 100PLN. Teraz trzeba ogarnąć dobre poradniki, zainteresować się tematem i spróbować ich nie stracić od razu Jerk2


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - AntonioFresco - 21-11-2014 00:44

Też podrzucam link do bonusu 100 PLN bez depozytu na eXbino

Nikt się jeszcze z tego linku nie rejestrował. Uprzedzę pytania - nic z tego nie mam, żadnego % bo przecież to darmowy bonus bez depozytu.


https://www.exbino.com/app/pages/navigation/OpenAccount?oftc=105394&lang=PL