Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - kleomenes - 29-10-2012 15:06

Verb, kolega się odniósł do linku wyżej chyba, więc spokojnie Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 29-10-2012 15:17

ja tylko zapytałem czy czytaliście Tongue a nie czy się z tym zgadzacie albo czy się tym jaracie Tongue

zapytałem właśnie w odniesieniu do słów mówiących o zainwestowaniu całych oszczędności, które padają w tych opiniach. Dla mnie to głupota. Też uważam, że nie można inwestować wszystkiego co się ma, bo można wylądować pod mostem z takim podejściem. Albo te opinie są napisane przez autora strony, albo wypowiadali się debile.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - kleomenes - 29-10-2012 15:28

Na takich stronkach często tak się dzieje, i te całe zdania, dobre składnie, interpunkcja nie najgorsza Big Grin
Weź na youtube poszukaj takich komentarzy hehe.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 29-10-2012 15:30

raczej na stronke by nie wstawili "kur... ale zajeb... system. zgarnąłem full kasiory! wkładasz 2 koła, odpier... transakcje i j*b! masz kase albo chu*" Tongue

ale fakt Tongue przypomina mi to komentarze i wypowiedzi tych, co niby tak cudownie schudli za pomocą magicznej tabletki Big Grin


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - kleomenes - 29-10-2012 15:37

Tak tak, te dietki, ćwiczenia, jakieś pasy odchudzające czy tablety to wszystko na tej samej zasadzie Big Grin
Inwestor mówisz, że robisz sobie wolne od eksploatacji szczęścia ? Big Grin


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 29-10-2012 15:39

No na razie tak. To uzależnia Tongue zauważyłem u siebie, że albo przesiaduję na exbino albo tu na forum i gadam o opcjach Tongue
poza tym najpierw niech kase wypłacą Smile i wtedy sie zobaczy co i jak


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - kleomenes - 29-10-2012 15:45

hehe, jak będziesz podchodził drugi raz to nie zapomnij w lotki pograć albo w coś podobnego żeby zobaczyć na co się nastawić - żartuję oczywiście Tongue Ja muszę sobie wypożyczyć książkę o tych świecach japońskich czy jakoś tak bo faktycznie, trochę można pomóc szczęściu. Szkoda że wcześniej na farta leciałem.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 29-10-2012 15:45

Uwaga: W najbliższym tygodniu przeprowadze Eksperyment finansowy, mianowicie:

Wedle mojej gry, 1 seria mojej gry składa się z 10 zakadów na CALL/DOWN. Każdy jest związany z progresją, ponieważ stawiam tylko na 1 z tych opcji przez 10 zakładów. Zamiarzam przprowadzić test na 1000 Seri. Podam wyniki wraz z historią do wglądu, jak wygląda skuteczność.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - kleomenes - 29-10-2012 15:54

10 000 transakcji - nieźle ? Zakładam, że na 60 sekund ?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 29-10-2012 15:54

ooo i te test to może być ciekawe Smile jestem bardzo zainteresowany wynikiem Smile i to moje zainteresowanie świadczy chyba już o tym, że zaczynam się uzależniać Huh