Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MoreSound - 16-11-2014 12:51

W weekendy nie zagrasz Smile Giełda jest zamknięta.

A na początek, poczytaj trochę o opcjach, załóż konto demo i próbuj swoich sił z jakąś strategią + kalendarzem ekonomicznym. Obserwuj wykresy, aż załapiesz o co chodzi Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Comparic - 16-11-2014 16:24

(16-11-2014 11:04)Mapcin75 napisał(a):  Witam Wszystkich.
Dziś zapisałem się do Top Option,rejestracja przebiegła ok.
Na teraz nie ma za bardzo w czym wybierać i chcę zapytać czy zawsze tak jest w niedzielę i kiedy to się ruszy?
Póki co czekam bo nie mam doświadczenia w opcjach, może mi ktoś doradzi jak zacząć!
Będę zobowiązany!

Tak jak kolega powyżej - na walutach da się grać w weekendy, jednak płynność na rynku jest bardzo mała i większość brokerów (podobnie jak giełdy światowe) robi sobie wolne Smile

Tutaj znajdziesz wszystko co musisz wiedzieć o opcjach - http://comparic.pl/opcje-binarne/
Zajrzyj do edukacji - http://comparic.pl/category/opcje-binarne/opcje-binarne-edukacja/
Tutaj podstawowe informacje o forexie (do opcji binarnych też niezwykle przydatne) - http://comparic.pl/forex-pigulce/

Zacznij od edukacji - na pewno nie graj w ciemno.

Musisz najpierw dowiedzieć się jak analizować wykresy (analiza techniczna) oraz dane makreokonoczmine (analiza fundamentalna). Początkowo może się wydawać, że jest tego sporo - wszystko jest jednak do ogarnięcia Smile

W razie jakichkolwiek pytań wal śmiało!


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 16-11-2014 16:35

(16-11-2014 11:04)Mapcin75 napisał(a):  Witam Wszystkich.
Dziś zapisałem się do Top Option,rejestracja przebiegła ok.
Na teraz nie ma za bardzo w czym wybierać i chcę zapytać czy zawsze tak jest w niedzielę i kiedy to się ruszy?
Póki co czekam bo nie mam doświadczenia w opcjach, może mi ktoś doradzi jak zacząć!
Będę zobowiązany!


Tak jak koledzy wspomnieli, w weekendy nie pohandlujesz na giełdzie, bo jest zamknięta. Jeśli chodzi o początki inwestowania, polecam zajrzeć w moją sygnaturkę - znajdziesz tam darmowe poradniki Wink


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Mapcin75 - 16-11-2014 17:33

Dziękuję Wam za odzew-poświęcę wieczór na edukację (jak za dawnycz lat he..he...) i może jutro coś zacznę działać,choć trochę mam "cykora"!


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Mateush - 16-11-2014 18:31

za dużo nie podziałasz, jak na edukację chcesz poświęcić jeden wieczór Tongue


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - sbgorka - 16-11-2014 18:53

Poczytaj o tych opcjach najpierw! Nie na zywiol


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MarcinHelios - 16-11-2014 20:22

Podstawa to poświęcić co najmniej z 2 tygodnie na zapoznanie się z wszelkimi informacjami na tym forum, na podawanych przez kolegów stronach

nie idź na żywioł. Na żywioł możesz iść z kobietą, a nie z pieniędzmi


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Maersk - 16-11-2014 20:35

Dokładnie. Jeden wieczor tego nie załatwi Smile
To jest materiał na kilkadziesiąt wieczorów, do tego gra na demo Tongue


Odp: RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Xkr - 17-11-2014 13:57

(16-11-2014 20:35)Maersk napisał(a):  Dokładnie. Jeden wieczor tego nie załatwi Smile
To jest materiał na kilkadziesiąt wieczorów, do tego gra na demo Tongue
Znowu musze Cie poprzec, racja kilkadziesiat wieczorow i cos juz bedziesz wiedziec


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - opel - 17-11-2014 14:27

Jednak opcje nie sa dla mnie a tamte 4 tys to byl fart... wplacilem na binary options 250€ i przegralem wszystko... Szkoda wracam do pokera tam lepiej mi idzie Smile