Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 06-11-2014 14:37

I tak i nie. Jeśli chodzi o godziny to można zauważyć pewne zależności. Ale każdy dzień jest na swój sposób inny. Poranne wydarzenie ekonomiczne może oddziaływać na cały dzień, więc tu już trzeba wyraźnie śledzić zachowanie rynku. Mam już testową wersję poradnika odnośnie godzin inwestowania, ale muszę go jeszcze zaktualizować, więc niebawem powinien się pojawić na forum Wink


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - toptrader2013 - 06-11-2014 19:01

Ja przeważnie inwestuję w godzinach wieczornych, nie tylko z powodu rynku, ale również po prostu z wygody - inwestuję wtedy, kiedy mam czas i mogę sobie pozwolić na pełne skupienie.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 06-11-2014 21:01

(05-11-2014 21:06)NoVi napisał(a):  Inwestor25 ty się często kierujesz według trendu? Wink
czy masz jakaś swoją małą strategie? Wink

Wyłącznie według trendu. W większości przypadków sprawdza się. Oczywiście bywa, że transakcja kończy się niepomyślnie, ale takie tego ryzyko.

(06-11-2014 00:37)Xkr napisał(a):  Inwestor to sa opcje graniczne? Dobrze widze?

Nie, nie są to opcje graniczne. Sugerujesz się pewnie tym zielonym paskiem. Zielony pasek pojawia się, gdy linia wykresu wkracza w przedział cenowy, który jest po Twojej myśli. Czyli jeśli zainwestowałeś, że cena będzie wyższa to w momencie, gdy wykres osiąga wyższą cenę, to podświetla się na zielono.

(06-11-2014 14:32)MatiMaister napisał(a):  Jak sądzicie, istnieją w ciągu dnia jakieś ,,najlepsze godziny do inwestowania'' ?
Czy nie ma absolutnie żadnej reguły i wszystko zależy od danego dnia, wykresu i wydarzeń ekonomicznych ? Smile

Myślę, że to zależy od dnia, ale też od nas samych.

Ja kiedyś preferowałem wyłącznie godziny między północą a 2/3 rano. Teraz przeważnie działam po południu, bo rano śpię Smile

Ale nawet w środku dnia można "ustrzelić" coś fajnego.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - NoVi - 06-11-2014 21:08

Inwestor25 pewnie używasz MT do wykresów?
Mógłbyś coś więcje napisac, kiedy inwestujesz według trendu, na pewno masz jakieś czynniki na które zwracasz uwagę.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 06-11-2014 21:38

Kiedyś patrzyłem wyłącznie na wykresy brokera, ale teraz podpieram się wykresami świecowymi


Przykład:
[Obrazek: 0b2047f732dd2f49gen.jpg]

Na wykresie widać, że przeważają zielone momenty, czyli wzrosty.
Taki stan rzeczy utrzymuje się od dłuższego czasu.

Czyli spełnione są dwa podstawowe DLA MNIE warunki (podkreślam, że dla mnie, bo każdy ma swoje sposoby):
- konkretny kierunek trendu
- kierunek trendu utrzymujący się przez dłuższy czas

Wynik poczynionej transakcji:

[Obrazek: 4256e1402ddcacc3gen.jpg]

Czyli na plus 160$


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 06-11-2014 21:50

Wykresy u brokera są zazwyczaj warte do do obserwowania przy opcjach krótkoterminowych: 60s itp.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - malpa2 - 06-11-2014 22:18

[Obrazek: good.png]

4-0 impreza


Nie miałem ostatnio czasu tu pokazywac swoich poczynań, ale nadal inwestuję.
I krótka analiza co do wyboru. EUR/RUB i USD/RUB zagrane na wzrost, ponieważ w środę czyli wczoraj bank centralny Rosji skończył z ostrymi interwencjami w obronie rubla. Bank Rosji ogłosił, że zmienia parametry polityki kursowej i odchodzi od nieograniczonych interwencji walutowych - od teraz nie będą one mogły przekraczać 350 mln dolarów dziennie.
EUR/USD zagrane na wzrost po spadku o 1000 pipsów po tym jak Draghi na konferencji prasowej zaczął gadać. Wyczekałem na koniec ostrych spadków i zagrałem że kurs za pewien czas pójdzie w górę, bo często tak bywa. I udało się. Ostatnie zagranie to ropa i opcja na wzrost ceny. Tutaj przeczucie i doświadczenie Wink

Dla zainteresowanych jest już dostępna ciekawa książka Al'a Brooks'a - http://www.maklerska.pl/analiza-price-action-trendy-p-2060.html
Do mnie doszła dziś po południu i czekam już na weekend by zabrać się do lektury Tongue

P.S pozdrowienia dla kapusia, który zgłosił moją sygnaturkę, widać 68 pikseli za dużo komuś przeszkadzało, przepadnij facepalm


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 06-11-2014 22:22

(06-11-2014 22:18)malpa2 napisał(a):  Nie miałem ostatnio czasu tu pokazywac swoich poczynań, ale nadal inwestuję.

P.S pozdrowienia dla kapusia, który zgłosił moją sygnaturkę, widać 68 pikseli za dużo komuś przeszkadzało, przepadnij facepalm

Stwórz swój dziennik inwestycyjny, będzie łatwiej można oglądać Twoje poczynania Wink

Na całym forum ktoś pilnował bannerów, bo mi również się oberwało Tongue


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - mlynarczyk - 06-11-2014 22:24

Z tego co widać to większość sygnatur została pozgłaszana i to w większości te z 68 pixelami więcej

U mnie dziś całkiem spoko. Jakby ktoś był zainteresowany to zapraszam:
http://zarabiam.com/Temat-Dziennik-mlynarczyka-Opcje-Binarne-100927


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - PremAccHack - 06-11-2014 22:45

Inwestor25 jaki przedział czasowy? 15min?