Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 29-10-2012 11:54

podbijam, bo czekam na odpowiedź Tongue


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 29-10-2012 13:10

Inwestor25

Zacznę, kiedy będę gotowy. Muszę zdobyć też około 1000 k $ (wypłata z Bannersbroker) i poćwiczyć taktykę na 60 s i normalne opcje. Ogólnie dzisiaj zauważyłem jak to powinno wyglądać

Ogólnie tutaj widać doskonale kiedy należy inwestować: http://imageshack.us/photo/my-images/100/forexf.png/

+ - zysk
- - strata


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - kleomenes - 29-10-2012 13:31

Czekam z niecierpliwością jak Ci pójdzie Verb. To nie jest takie proste jak mogło by się wydawać Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 29-10-2012 13:41

Kleomens

Narazie jestem na plusie 200 $. Oczywiście wirtualnym plusie. Nie zgodzę sięz tobą do końca. Jak masz intuicję to łatwo przewidzieć ruch. Grać niewielkimi stawkami. To ważne.

Ogólnie twoje szanse wynoszą 50:50 %. Lecz, jeśli widać że kurs maleje od 3-4 minut według mnie rosną do 60-70 % na któryś z ruchów. To nie do końca hazard.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - wiecz23 - 29-10-2012 14:20

Witam panowie i panieSmile

Od pewnego czasu obserwuję czy też analizuję sposób zarabiania poprzez opcje binarne.

Zamierzam także zainwestować trochę grosza i spróbować tej metody zarabiania.

Na chwile obecna nasuwaja mi się proste wnioski, podstawa tutaj to stawkowanie, na początek bez analizy wykresu mamy 50% szans na trafienie, można ten % zwiększyć o czym wspomniał user wyżej, jednak odpowiednie rozłożenie naszego kapitału przy szansach pół na pół moze przynieś dużo lepszy efekt końcowy, nie mam na myśli tutaj progresji chociaż i taka forma nie byłą by najgorszym rozwiązanie jednak nie polecam dla początkujących inwestorów.


Kolejny czynnik to emocje, podobnie jak w zakładach bukmacherskich emocje znacząco wpływają na efekt końcowy, chęć szybkiego odrobienia strat często powoduje stratę całości kapitału.

W skrócie, inwestujemy tyle ile możemy stracić, określony plan stawkowania i chłodna kalkulacja łatwo powiedzieć trudniej zrobić, niedługo będę miał trochę wolnych środków i wtedy spróbuje zarobić trochę $$$, wnioski wyniki wrzucę do tematu w miarę możliwości.

Udanych inwestycji Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 29-10-2012 14:49

Cieszę się, że koledzy dodają swoje spostrzeżenia i wnioski Smile

Ja mogę powiedzieć dzisiaj tylko tyle, że skontaktowali się ze mną w sprawie wypłaty zapytać czy przelew czy moneybookers. Poprosiłem o przelew. Ogólnie bardzo sympatyczna rozmowa i jakoś nie odczułem żeby im żal było rozstawać się z 3 000€ Big Grin

PS. Czytaliście te opinie? http://www.opcjebinarne.com.pl/opcje-binarne-online-2/


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - ThePro - 29-10-2012 15:01

Moim zdaniem te opinie to fake, najlepsze są opinie na forum takim jak te z dowodami Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 29-10-2012 15:04

ThePro

Rzeczywiście jesteś pro..co jest fakiem? To że podajemny normalne statystyczne opinie? 50:50% szans? Przecież tak wlasnie jest? ja mam wirtualnie zdobyte 200 $ i sie jaram i szukam sposobu caly czas.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - kleomenes - 29-10-2012 15:05

Potwierdzam, nie ma to jak sprawozdanie ludzi i dowody wypłat. Choć i tu można się natknąć na "reklamodawców" co kręcą kokosy niby Big Grin - taka mała dygresja, nie miała nikogo dotknąć.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - wiecz23 - 29-10-2012 15:05

To ze można na tym zarobić to wiem, ale mam też świadomość ze można także wszystko stracić, to wcale nie są łatwe pieniądze jakby się mogło pozornie wydawać Smile

" Pomyślałem, że warto zainwestować całe oszczędności, zaryzykować " beka

Podstawa to inwestujemy tyle ile możemy stracić dla mnie jest to kwota bez której mógłbym przeżyć, dosłownie Smile nawet w lokatę nie wrzuciłbym all in Tongue zresztą lokata to tylko przetrzymanie kapitału a nie inwestycja