Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - malpa2 - 29-10-2014 21:13

[Obrazek: razdwa.png]

Dziś 10 zagrań: 8-2 +1076,50zł

Mi tam szczególnie jesień nie przeszkadza Tongue Co prawda ranki są zimne a lekko po 17 robi się ciemno, ale za to wieczorem po udanej grze, miło otworzyć i wypić ciemne piwo typu porter i usiąść przy kominku impreza


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 29-10-2014 22:48

Nie lubię portera, wole pszeniczne Tongue Albo jakiegoś dobrego Ciechana. Ja jakoś się nie mogę zabrać, ale widzę że już nowi się pojawiają i jeszcze trochę to zaczną mnie swoimi wygranymi doganiać Big Grin


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Xkr - 30-10-2014 01:19

Ladnie malpa, browar sie nalezy Big Grin


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - lijon - 30-10-2014 10:49

Łapcie info na dziś Big Grin


http://biznes.interia.pl/waluty/news/zloty-i-obligacje-moga-w-czwartek-tracic,2054660?utm_source=Waluty&utm_medium=RSS&utm_campaign=RSS


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MarcinHelios - 30-10-2014 17:29

Próbowałem w tym temacie odnaleźć kilka odpowiedzi na moje pytania.
Zastanawiam się czy nie moglibyście swoich screenów i dyskusji nad nimi wrzucać do jakichś dzienników inwestorów? W temacie jest mydło i powidło, podlane rosołem z kostki. Połowa tematu to pogaduszki, które trzeba przeczytać aby znaleźć wśród nich merytoryczne treści.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - drynd3k - 30-10-2014 17:47

Też bym chętnie poczytał o argumentach skladania zlecenia Big Grin


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - malpa2 - 30-10-2014 21:43

[Obrazek: srebro.png]

To ja zacznę i wyjaśnię krótko teraz czemu tak i tak.

Pary eur/rub i usd/rub gram od kilkunastu dni na spadki systematycznie. Już parę tysięcy udało się zdobyć na takich zagraniach. Dziś jednak musiałem oddać 1500zł z tych dwóch zagrań. A wszystko zaczęło się bardzo dobrze - od mocnego startu w górę i koło 11 nagle wielka pionowa krecha w dół... Prawdopodobnie ma to związek z interwencją banku centralnego Rosji Undecided - http://www.money.pl/pieniadze/wiadomosci/artykul/notowania-rubla-nieoczekiwane-umocnienie,193,0,1649089.html
No cóż takie coś w końcu musiało się zdarzyć, ale tak mocna umocnienie rubla pewnie wielu dziś wprawiło w osłupienie.

Opcja ostatnia - srebro. Tak za 5tys. Tak, mogłem zagrać 5 razy 1000 i pewnie niektórych by tak nie raziło w oczy, ale to ich sprawa. Do rzeczy. Srebro traciło mocno od rana. Postanowiłem "podpiąć" się pod trend spadkowy, który widoczny jest już od dłuższego czasu. W pewnym momencie doszło nawet do 16.337, ale zaraz odbiło i na przekroczenie bariery 16 dolarów dojdzie może dopiero jutro (o ile w ogóle).

I jeszcze 1 rada na koniec.
Nie sugerujcie się podpowiedziami u brokera tego typu:
[Obrazek: bez_tytu_u.png]

Nigdy nie wiadomo ile w tym prawdy, ale jeśli ten stosunek ludzi, którzy postawili call bądź put jest prawdziwy to mimo wszystko warto mieć swój rozum i swoje zdanie. Ja miałem taką sytuację ze srebrem i w głowie pojawiła się myśl: "graj jak większość", "mają racje, niżej nie spadnie", itp.
I zakładając że powiedzmy 1000 osób zagrało tak jak pokazują statystyki i każda osoba zagrała po 100$.
Straciło 710 osób, zyskało 290 osób.
Zysk brokera: 710x100$=71000
Strata brokera: 290x180$=52200
Zysk ogólny: +18800$
Wyliczenia dla tych, którzy czasami pytają skąd brokerzy mają kasę. Po prostu oprócz kapitału własnego, wiele osób traci i pieniądze przegranych przechodzą w ręce wygranych. Coś jak w bukmacherce gdzie może 5-10% zarabia w miarę regularnie. No to się rozpisałem, idę na browarka impreza


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - drynd3k - 30-10-2014 23:14

Dzieki malpa Big Grin Za tą wyczerpująca wypowiedź sam bym Ci tego browarka postawil Big Grin


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Maersk - 30-10-2014 23:42

Fajnie jakby każdy doświadczony gracz tak argumentował swoje wybory, jeśli ma czas oczywiście Smile
Można wyciągnąć wnioskiLol


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Xkr - 31-10-2014 00:24

Oby tak dalej malpa2 a 911 coraz blizej Tongue