Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - AntonioFresco - 25-10-2014 16:15

małpa2 - a możesz pokazać jakiś dowód wypłaty? Jakoś nie chce mi się wierzyć, że tyle kasy stawiasz na realnym koncie. Uwierzę jak pokażesz jakiś dowód wypłacenia pieniędzy


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - malpa2 - 25-10-2014 18:05

To już twój problem. Możesz zapytać na czacie podając nr ID czy zakład został zawarty na prawdziwym koncie Tongue A demo mi sie skonczyło 3 tyg temu już, wiec nawet jakbym chciał to nie dam rady się na konto demo zalogować.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Pique - 25-10-2014 18:23

Nie sądzę, żeby ktoś mu na czacie odpowiedział, czy to prawdziwa transakcja. W końcu jakaś ochrona danych osobowych jest. Może ID transakcji to nie dane osobowe, ale jednak uczciwa firma nie poda takich informacji byle komu.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Maersk - 25-10-2014 19:31

To przejrzyjcie CAŁY temat i się zastanówcie czy przez 222 strony chciałoby się najpierw inwestorowi potem marchewce małpie i wielu innym Was i siebie oszukiwać. A nie są to osoby anonimowe na tym forum (MLN 400 coś reputów).
Przeczytajcie te 222 strony i znajdziecie dowody, ja przeczytałem i wierze, nie żałuję i zazdroszczę im takich zarobków.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Xkr - 26-10-2014 02:10

Maersk +1 jasno przedstawil swoja pozycje, jesli sa jakes zarzuty, na przyszlosc czytanie 222 stron rozwieje watpliwosci w zarobki.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Maersk - 26-10-2014 13:31

Dokładnie. Jeżeli ktoś chce to nic nie stoi na przeszkodzie żeby się dowiedzieć.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 26-10-2014 15:56

Ciężko by małpie było posiadać tak długo konto demo w TopOption Tongue Zresztą już sam fakt, że sprzedaje poradnik o opcjach, może (choć nie musi) rzeczywiście w miarę trafny i pomocny.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Mateush - 27-10-2014 00:07

Zawsze znajdą się niedowiarki. Nie ma co się tym przejmować.
AntonioFresco - na bukmacherce się skup, bo nam coś nie szło z Radwańską, a opcje binarne zostaw chłopakom, którzy siedzą w tym długi czas Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 27-10-2014 06:54

panowie, dodać screeny trafionych transakcji i pominąć przegrane dni to bułka z masłem. Zrobić konto z brokerem tak żeby było realnie i przyciągnąć bandę naiwniaków na PP to też łatwizna. Opcje i hazard to biznes dla przedsiębiorstw o najniższym wskaźniku ryzyka. Tam właściwie zarabia się na ludzkiej naturze. Mogę zapewnić każdego, że nikt nie zarobi w długoterminowej perspektywie na opcjach.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Nupek369 - 27-10-2014 12:39

(27-10-2014 06:54)Verb22 napisał(a):  panowie, dodać screeny trafionych transakcji i pominąć przegrane dni to bułka z masłem. Zrobić konto z brokerem tak żeby było realnie i przyciągnąć bandę naiwniaków na PP to też łatwizna. Opcje i hazard to biznes dla przedsiębiorstw o najniższym wskaźniku ryzyka. Tam właściwie zarabia się na ludzkiej naturze. Mogę zapewnić każdego, że nikt nie zarobi w długoterminowej perspektywie na opcjach.

A jednak są tu tacy którzy zarabiają regularnie miesiąc w miesiąć. Lol