Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - malpa2 - 24-10-2014 23:02

@Xkr masz racje, Al Brooks wprost mówi że wystarczy czysty wykres z ceną, linie S/R, trend a nie choinka na wykresie Wink

@MLN no fakt, mogłem dać jedno 0 więcej Wink Ale Ropa też potrafi mnie zaskoczyć, wiec wolałem ostrożniej. Hehe, no to się przykładaj i jazda Smile Sporo Ci płacą na binary24 czy bardziej Pro publico bono to robisz?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 24-10-2014 23:05

Mam nadzieję, że będę miał więcej czasu w przyszłym tygodniu. Myślałem kiedyś by stworzyć swój serwis, ale nie orientuje się w zagadnieniach tworzenia stron, hostingu etc Tongue


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Xkr - 24-10-2014 23:24

@malpa2 Wlasnie, szkoda ze nie mam teraz tyle czasu wziol bym sie za to porzadnie ale mam w zamiarach kupic ksiazki Brooka, jakies 1200 stron o PA Big Grin


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - malpa2 - 25-10-2014 09:34

XKr ja czekam na najnowszą - http://www.analizapriceaction.pl/wiecej-o-ksiazce/ Wink


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Diabełek - 25-10-2014 12:18

@malpa2 te twoje linki bit.ly są niebezpieczne Tongue

Wchodzę w temat, a tu wyskakuje
Cytat:Strona, którą chcesz otworzyć, zawiera złośliwe oprogramowanie

Osoby atakujące stronę bit.ly mogą spróbować zainstalować na Twoim komputerze niebezpieczne programy, których celem jest wykradzenie lub usunięcie Twoich danych (na przykład zdjęć, haseł, wiadomości czy numerów kart kredytowych).

Dziwne


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Xkr - 25-10-2014 12:19

Malpa2 O tej wlasnie myslalem jak pisalem post, to jest pierwsza czesc, ogolnie sa bodajze trzy czesci


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - malpa2 - 25-10-2014 12:33

@Diabełek nom zauważyłem, zaraz zmienie link bo moze ten bit.ly jakiś skopany Wink

@Xkr nom, masz racje, są 3 częsci. Ale narazie tylko 1 przetłumaczyli, a dwie pozostałe to kwestia odległego czasu pewnie, chyba że masz zamiar po angielsku czytać Wink


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Xkr - 25-10-2014 13:02

@malpa2 tak, mysle ze jesli pierwsza czesc sprzeda sie w duzym nakladzie, druga moze pojawic sie nawet szybciej niz myslimy. Oczywiscie lepiej czytac w rodzimym jezyku, mimo to ze z angielskim nie jest zle u mnie.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - malpa2 - 25-10-2014 15:25

Oj przy takiej cenie za książkę to nie wiem Wink No ale maklerska.pl to porządna księgarnia i wydają fajne pozycje o finansach i giełdzie.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Xkr - 25-10-2014 15:56

Mam nadzieje ze jest tam sporo nowej wiedzy Smile