Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 27-10-2012 16:29

marcheweczka87

Szacunek..ile wpłaciłeś? Masz jakiś system czy grasz na intuicję?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 27-10-2012 17:29

marchewka, robili jakieś problemy z wypłatą? Ja od zlecenia wypłaty czekam na kontakt. A może źle że czekam? Może oni wypłacają tam, gdzie wypłacali za pierwszym razem? Daj znać bo nie wiem czy się denerwować i dobijać mailami czy cierpliwie czekać na dzień roboczy Tongue


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - ThePro - 27-10-2012 18:51

Aż mi szczęka opadła 18 tysiaków o.0

Gratulacje

Zarobione na zwykłych opcjach czy 60 sekund?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - casern1 - 28-10-2012 14:05

gratki MARCHEWA Big Grin ile czekałaś na realizacje jesli mozna wiedziec ?
@Inwestor , pewnosz musisz poczekac do poniedziałku za kontaktem bo za duzo maja juz pieniedzy wiec nie chce sie im w weekend pracowac Big Grin


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 28-10-2012 14:16

Ja ogólnie w piątek testowałem dużo w opcji 60 sekund w parze Euro/USD i byłem na plusie po 40 minutach gry 70 $. Grałem seriami : 10 obstawień na jeden malejący/rosnący trend. Nigdy na malejąco-rosnący. Zawsze dobierałem taktyke że widać że wykres leci w górę od jakiegoś czasu(3 minuty) i wtedy siadało mi często 7-8 prób na 10. Dużo w tym hazardu ale można to kontrolować stawkami i jak się ma intuicję można dużo ugrać. Grałem oczywiście wirtualnie narazie ale mam zamiar zaainwestować z 1000 $ i grać dośc małymi stawkami. Pozatym dzisiaj siadło mi Tel Aviv 25 postawiłem 50 $ że spadnie do 13.00 i spadło. Zarobiłm 35 $. Da się tam robić naprawdę potężne pieniądze, ale nie należy się kierować emocjami, ważne żeby znajdować ciekawe trendy. Najlepiej w przedziale spadku/wzrostu do 3-4 minut. Tyle odemnie.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 28-10-2012 14:33

Verb22, a na jakiej platformie chcesz inwestować?

Po wlepieniu przez marcheweczkę zrzutu z wypłaty, zaczynam już planować jak wydać kaskę Big Grin zapowiadają się fajne wakacje w Chorwacji i Sylwester w Paryżu Big GrinBig Grin jakieś panie chętne na wyjazd? Tongue


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 28-10-2012 14:36

Inwestor25

Na Exbino, ale jak mi będzie szło w miare dobrze (dochody w granicach 30-40 tysięcy na miesiącJerk) to przeniose się na traderush bądz na inne pewniejsze i stabilniejsze programy tego typu. Zobaczymy.

No i jeszcze nie zapominaj przed Paryżem i Sylwestrem , żeby zostawić sobie troszke kasy dla Skarbówki ;d


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 28-10-2012 14:39

taaaa Skarbówka... najpierw muszę odwiedzić biuro rachunkowe żeby mi wyliczyli ile tego podatku trzeba zapłacić Tongue


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 28-10-2012 14:50

Inwestor25

Napisz na forum jak to zrobiles (jaki pit itd) jakbyś miał czas i chęci Big Grin


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 28-10-2012 14:55

hehehe nie za dużo ode mnie wymagacie? jak na razie to głównie ja się tu wypowiadam, a reszta milczy Tongue
też bym chętnie skorzystał z jakichś podpowiedzi, porad itp.

więc może MARCHEWECZKO, jeśli rozliczałaś się z US to może podpowiesz co i jak zrobić??

Verb22 - kiedy zaczynasz na poważnie? Można liczyć na to że wrzucisz jakieś info z przebiegu realnych inwestycji?