Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - AntonioFresco - 24-10-2014 17:12

4000 w jednej transakcji to jest szok dla mnie, naprawdę.

Nie chcę być złym prorokiem, ale podejrzewam że niedługo nałożą jakieś ograniczenia albo wykresy zaczną dziwnie się zachowywać.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Diabełek - 24-10-2014 17:56

Są tu jacyś, że tak powiem 'mentorzy'? Zagubiłem się jakoś w tych opcjach. Tongue


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 24-10-2014 18:03

Jak to się zagubiłeś? Tongue Co potrzeba?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Mateush - 24-10-2014 18:12

Co do tych telefonów od brokerów zdziwiłem się mocno gdy kilka dni temu zadzwonili do mnie ze StockPair, a tam nigdy się nie rejestrowałem

Z jednej platformy wcale nie raczyli się ze mną skontaktować, ani telefonicznie, ani mailowo. Nikt się klientem nie zainteresował - po co? Także czasem lepiej jak dzwonią, a czasem lepiej jak dadzą spokój.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Diabełek - 24-10-2014 18:31

@MLM
Sam nie wiem. Nie mam pojęcia na jakim interwale już grać i jaką strategią.
Za dużo analizowałem i za wiele wskaźników i systemów testowałem. Przez to złapałem 'zawiechę' i zamiast nabrać wiedzy, to zgłupiałem. A może wywalić mt4 i grać z trendem, jak to robi inwestor? Sam nie wiem...


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 24-10-2014 18:46

To jest normalne, ja czasami też szukam sposób zmiany gry. Jak dodam multum wskaźników to tracę cierpliwość, bo mi się nie zgadzają wejścia Tongue Poszukaj na forum: http://opcjabinarna.com.pl/index.php chłopaki tam nieźle zaczynają działać Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - sbgorka - 24-10-2014 19:04

Znam ten bol Diabelek, u wiesz co? Dychnij tak jak jaSmile spisz sobie wszytskie strategie, ktore przerobiles. Przeanalizyj gdzie sie czules dobrze a od kad zaczales sie gubic i wroc do tego momentu i startuj na nowo. Doszedlem do wniosku, ze im wiecej kombinujesz tymbjest gorzej. Mozesz z prostej rzeczy zrobic cos skomplikowanego.moj przyklad, gralem strategia z binary24.pl bianry ultra m15. I zamiast poszukac par walutowych spokojnych, gdzie sygnal ladnie wchodzi, to szukalem czemu na bardziej dynamicznych nie wchodziSmile zmien sposob myslenia i patrzenia na OB moze w tym kierunku trzeba isc?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MarcinHelios - 24-10-2014 19:15

Mam znajomego, który zrobił dwie transakcje na 5000 PLN czyli max na jednej z platform, zarobił, tj. transakcje były poprawne, ale z wypłatą miał problemy, a potem wprowadzono mu ograniczenie na max 100PLN na transakcję.
Spotkaliście się z czymś takim?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 24-10-2014 19:20

sbgorka wie co mówi. Diabełek posłuchaj się jego rad, bo tej dobry spec w tych tematach. Bardzo dużo na forum pomaga przy strategiach, zresztą można nawet powiedzieć, że rośnie nam spec w tej dziedzinie Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Xkr - 24-10-2014 19:56

No ladnie sbgorka leci do przodu Big Grin