Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 24-10-2014 13:01

@malpa2 - prowadź swój dziennik Tongue


(24-10-2014 12:45)Maersk napisał(a):  Zrobię lekki offtop, mam nadzieje że mi wybaczycie.
Zarejestrowałem się kilka dni temu na spotoption, w celu konta demo. Od tego momentu dzwoni do mnie ten numer dwa, trzy razy dziennie +44 20 7426 2896 no i pisze ze z Londynu. Nie wiem czy to zbieg okoliczności, czy to od nich. Jak od nich to w jakim celu do mnie dzwonią?

Z reguły przy tego typu rejestracjach jest wiadome, że jak jest rubryka z nr telefonu i się wpisze ten prawdziwy, to prędzej czy później ktoś do nas zadzwoni. Lol Jak będą nachalni, to odbierz i powiedz, że to pomyłka Wink

Dzwonią, by Cię zachęcić do podzielenia opinii, założenia prawdziwego konta etc.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - malpa2 - 24-10-2014 13:14

(24-10-2014 12:51)Xkr napisał(a):  W sumie dobre pdoejscie malpa z podobnego bym wychodzil z takim kapitalem dziwi mnie tylko to ze oni wyplacaja Ci takie kwoty, nie masz jeszcze jakis dziwnych zlagowanych wykresow?

Nie, wszystko ok.

@Maersk
Tak jest niemal wszędzie, jesli podasz prawdziwy telefon. Ja np. mam telefony od 24option od przemiłej pani Kateriny, na 99% rosjanki, która jednak troche po polsku umie mówić i sobie czasem gadamy. Wiem że na bdswiss są uparte ciule które dzwonią non stop, bo znam taką osobę którą męczyli i namawiali na depozyt niemal codziennie.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Maersk - 24-10-2014 13:17

Ale mam nadzieje ze na jakąś subskrypcje sms się nie zapisałem Tongue
Dobra, to niech sobie dzwonią. Akurat tak się złożyło, że ostatnia dzwonia do mnie też z Playa, wiec mam gorący telefon Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 24-10-2014 13:29

Brokerzy rzadko kiedy wysyłają smsy. Było podpiąć się do jakiegoś programu, w którym jak ktoś dzwoni do Ciebie, a Ty odbierzesz to zarabiasz Lol Kiedyś coś takiego było.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Maersk - 24-10-2014 13:45

(24-10-2014 13:29)MLN napisał(a):  Brokerzy rzadko kiedy wysyłają smsy. Było podpiąć się do jakiegoś programu, w którym jak ktoś dzwoni do Ciebie, a Ty odbierzesz to zarabiasz Lol Kiedyś coś takiego było.

No kiedyś tak było Tongue


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MatiMaister - 24-10-2014 13:53

Co do malpa2 to rozbraja mnie, jak widzę kilka pozycji po 10zł i nagle JEEEB ! 4.000 ! Big Grin

Ale w tych dyszkach na pewno jest jakiś sens Big Grin


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 24-10-2014 14:05

Zobaczymy, czy nie zaczną mu robić na złość i będą stosować brudne chwyty Lol


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Xkr - 24-10-2014 14:27

Tez jestem ciekaw tych brudnych trickow ktore pamietam odchodzily na pewnej platformie, jak za duzo sie ugralo


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - malpa2 - 24-10-2014 15:43

MatiMaister pewnie że jest sens, a na dyszkach testowałem pare rzeczy i ogólnie ćwiczyłem skuteczność bez spiny bo nawet jakbym stracił dyszke to trudno, gram dalej. Dlatego mi się topoption podoba bo mogę postawić 10zł jak i 4000. Nie wiem czy da się 5000, może ktoś próbował Wink?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Xkr - 24-10-2014 16:34

Imo napewno jest max stawka na jedna opcje Big Grin, a Ty jakiej strategii malpa uzywasz? Czegos z forexa?