Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Maersk - 20-10-2014 22:48

Rowniez zaczalem gre od konta demo i w ten sposob naucze sie przynajmniej poslugiwac i wykorzystywac teorie w praktyce za wirtualne pieniadze. Kazdy poczatkujacy powienien chyba zaczac od takiego konta.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 20-10-2014 23:07

(20-10-2014 22:45)MatiMaister napisał(a):  A powiedzcie mi panowie, jaki jest najlepszy sposób, na wpłacanie i wypłacanie kasy ?

Konto w banku i zasilanie rachunku przelewem, lub kartą płatniczą, czy założenie konta na Skrill i transfery pieniężne, za pomocą takiego portfela internetowego ?

Ja uważam, że skrill jest najlepszy, mimo wysokich opłat za jego używanie.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Maersk - 20-10-2014 23:09

(20-10-2014 23:07)MLN napisał(a):  
(20-10-2014 22:45)MatiMaister napisał(a):  A powiedzcie mi panowie, jaki jest najlepszy sposób, na wpłacanie i wypłacanie kasy ?

Konto w banku i zasilanie rachunku przelewem, lub kartą płatniczą, czy założenie konta na Skrill i transfery pieniężne, za pomocą takiego portfela internetowego ?

Ja uważam, że skrill jest najlepszy, mimo wysokich opłat za jego używanie.


Dokladnie. Przez lata korzystalem przy bukmacherce ze skrilla i platforma jak dla mnie bez zarzutow. Doladowanie konta w piec sekund plus przelanie na bet365 drugie 5 sekund i po 10 sekundach mozna bylo stawiac


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - toptrader2013 - 21-10-2014 00:39

także polecam skrill, kiedyś byłem niechętny bo sporo formalności, ale teraz uważam że skrill to świetne, szybkie rozwiązanie Smile

a co do konta demo - dobre do testów, dobre by zapoznać się z opcjami binarnymi, nauczyć się inwestowania, ale trzeba pamiętać że na realną kase emocje są zupełnie inne Wink


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - OctoBerro - 21-10-2014 04:43

http://www.reallyeasytrade.com/ - czy to działa? Próbował ktoś?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Diabełek - 21-10-2014 07:35

Ta stronka była wymieniana w tym temacie co najmniej kilka razy. Wystarczy poszukać Big Grin


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - malpa2 - 21-10-2014 10:56

[Obrazek: 567.png]

ktoś wie skąd ten nagły spadek na EUR/USD w 15 min?Undecided


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - drynd3k - 21-10-2014 11:03

też się nad tym zastanawiam Tongue
Co to za indyk z emotkami ? Big Grin


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 21-10-2014 11:44

Zakładam aukcje 10 letnich obligacji skarbowych dla GBP - mogą się to odbić na zachowanie EUR.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Xkr - 21-10-2014 15:35

Sa jakies nowe demowki warte uwagi oprocz marketsworlda?