Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 19-10-2014 01:08

Jak jest adres zamieszkania, powinni przyjąć. Jeśli to nie będzie polski support to nie będą śmiechać beka


Odp: Inwestowanie w opcje binarne? - Xkr - 19-10-2014 01:23

Jesli mowa o TopOption, to musisz wyslac rachunek na swoje nazwisko z adresem, jesli rachunki nie sa na Ciebie bd pisac oswiadczenie ze rezydujesz w tym miejscu malo tego musi tez to podpisac twoj czlonek rodziny na ktorego sa rachunki

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 19-10-2014 01:43

Widzę, że Xkr powróciłeś do życia na forum - dawno Cię nie widziałem Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - malpa2 - 19-10-2014 08:59

W TopOption wystarczy screen z przelewu, przynajmniej wiele osób tak to załatwiło Wink


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Xkr - 19-10-2014 12:14

Czesc Mln, a ostatnio troche zajety jestem, mimo to sledze wasze postepy


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - malpa2 - 20-10-2014 20:40

[Obrazek: dffdfdfd.png]

Dziś właściwie dzień bez żadnych istotnych wydarzeń, wiec trzeba było grać tylko w oparciu o świeczki, no ale jakoś to wyszło.Tongue


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 20-10-2014 21:38

Aż miło popatrzeć Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MatiMaister - 20-10-2014 22:05

To i ja się pochwalę swoim debiutem na DEMO. Lol
Pierwszy dzień, szaleństwa w zasadzie głównie ,,na pałę''.

Niby 3 pozycje zagrane pod dzisiejsze setupy od Comparic, ale najwyraźniej nie umiem ich odczytywać, lub były po prostu błędne, bo nic nie weszło.

[Obrazek: Capture1_1413839263.jpg]

Dobrze, że to tylko wirtualna kasa Jerk

Jak widać nauki mam spoooro. Ale nie zniechęcam się jeszcze, bo tak jak napisałem gra była w ciemno.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - malpa2 - 20-10-2014 22:25

Ucz się ucz, ja na demach przegrałem kilkanaście tysięcy euroSmile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MatiMaister - 20-10-2014 22:45

Właśnie taki mam zamiar. Nie chcę przegrywać swojej kasy, tylko zarabiać Smile Skoro wam się udaje, to może i ja będę potrafił. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

A powiedzcie mi panowie, jaki jest najlepszy sposób, na wpłacanie i wypłacanie kasy ?

Konto w banku i zasilanie rachunku przelewem, lub kartą płatniczą, czy założenie konta na Skrill i transfery pieniężne, za pomocą takiego portfela internetowego ?