Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 18-10-2014 10:52

Ale nadal w eXbino inwestujesz? I tylko tam?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MarcinHelios - 18-10-2014 22:29

nie ma chyba sensu inwestować na jednej platformie, może sie myle ale chyba lepiej korzystać z dwóch, trzech


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 18-10-2014 23:22

MLN - eXbino, TopOption


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 18-10-2014 23:26

W exbino Gaming też się będziesz bawił? Tongue


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 19-10-2014 00:10

Nie, nie sądzę. Po ostatnich przygodach z bukmacherką raczej nie chcę znów wchodzić do tej rzeki, w której można bardzo szybko popłynąć.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 19-10-2014 00:14

Już opcji sekundowych starasz się unikać?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MatiMaister - 19-10-2014 00:39

Pytanko o weryfikację dokumentów:
Chodzi mi o potwierdzenie zameldowania. Jest napisane, że musi to być jakiś rachunek np za media.
Aktualnie nie mam żadnych rachunków na swoje nazwisko. Co w takiej sytuacji ? Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 19-10-2014 00:47

Zazwyczaj jak się dogadasz z brokerem - wystarczy wyciąg z konta albo dokument gdzie jest aktualne miejsce zamieszkania. Albo zwykły przelew bankowy Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Pique - 19-10-2014 01:01

Może to być także faktura za książkę czy faktura za jakieś majty Wink


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MatiMaister - 19-10-2014 01:07

,,jak się dogadasz z brokerem''

Czy to oznacza, że przed założeniem konta, powinienem napisać maila z zapytaniem ? Smile
Myślałem jeszcze o tym, żeby po prostu iść do urzędu i poprosić o zaświadczenie.

Tak czy inaczej, dopiero zbieram się ze swoim dziewiczym depozytem. Czas spróbować swoich sił.
Pozdrawiam.