Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - bodek7654 - 25-10-2012 17:26

poczekamy na wyplate 12 balonow i potem sie dogadamy , ja ze starta sie godze ale przynajmniej bym sprobowal


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - marcheweczka87 - 25-10-2012 17:48

posłuchałam Waszych sugestii i wypłaciłam 4 000€. Przy takiej kwocie wypłata trwa kilka dni i trzeba wysłać skan dowodu osobistego. Po 5 dniach od zlecenia wypłaty otrzymałam na konto równowartość 4 000€.

Zostawiłam sobie 776,60€ na dalsze inwestycje.

Dzisiaj popróbowałam opcji 60s skoro Inwestorowi tak dobrze idzie.

Poniżej rezultaty:

[Obrazek: 62a39b3616439cc2.jpg]


Co do Waszych planów by Inwestor robił inwestycje za Was to jeśli mogę się wtrącić to myślę, że to nie jest dobry pomysł. Inwestor ma teraz farta, jest na fali, ale szczęście kiedyś się kończy. Inwestowanie za kogoś to duża odpowiedzialność. Może się nie udać i pieniądze przepadną. A wiadomo jak to jest - potem ludzie mogą mieć do niego pretensje i podejrzewać o jakieś machlojki.

Już lepsza jest ta opcja z umawianiem się na skejpie czy gadu i inwestowanie razem. Chociaż i tu może się trafić błąd, a wtedy też mogą się pojawić pretensje.

Wiecie, to że ktoś kilka razy trafił na strzelnicy w środek tarczy to nie znaczy, że będzie trafiał zawsze a zwłaszcza pod presją, mając świadomość że ludzie liczą na trafienie.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 25-10-2012 23:30

No no marcheweczko, ładnie to wygląda. Oświecę Cię - uprawiamy hazard Big Grin bo inwestujemy w opcje binarne bez ogromnej wiedzy, nie jesteśmy specjalistami od rynku forex i ograniczamy się do analizowania w którą stronę idzie linia wykresu Big Grin

A tak poważnie to ja na razie sobie odpuszczę. Nie ma co kusić losu. Dobra passa kiedyś się kończy, a jeśli wypłacą mi te 3 000 to będę w pełni zadowolony.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - casern1 - 26-10-2012 09:46

jakies ruchy odnośnie wypłatki ? pewnie w weekend juz ci nie zrealizuja.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Secret - 26-10-2012 10:21

no właśnie też czekam na informacje w sprawie tej twojej wypłatki Inwestor , każdy chce wiedzieć jak to wygląda z tymi wypłatami Smile '


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 26-10-2012 13:24

Ludzie, spokojnie Tongue jak będzie jakiś konkret to dam znać. Też czekam i to chyba bardziej niż Wy Tongue


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 26-10-2012 13:34

Chyba zaczne się w to bawić. Jaki polecacie system? Exbino, Traderush coś innego co wypłaca? Może jakieś pewniejsze?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - casern1 - 26-10-2012 13:59

(26-10-2012 13:24)Inwestor25 napisał(a):  Ludzie, spokojnie Tongue jak będzie jakiś konkret to dam znać. Też czekam i to chyba bardziej niż Wy Tongue
dalej, dalej, dalej, dalej, dalej, dalej, dalej, Big Grin weno ich pognej Tongue


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 26-10-2012 15:15

(26-10-2012 13:34)Verb22 napisał(a):  Chyba zaczne się w to bawić. Jaki polecacie system? Exbino, Traderush coś innego co wypłaca? Może jakieś pewniejsze?

ja inwestuję na exbino, więc jedynie o exbino mogę się wypowiedzieć i polecić.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - marcheweczka87 - 27-10-2012 15:43

Spokojnie, oni wypłacają kasę.
Miałam tego nie robić, bo nie mam takiego obowiązku ale wklejam dowód przelewu przychodzącego.

[Obrazek: 77f2110a1a9e16fe.jpg]

Następnym razem, jak ktoś będzie pisał do mnie PW, to wypadałoby chociaż się przywitać, a nie od razu rzucać tekstem, że mam dać dowód wypłaty. Trochę kultury Angry