Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Diabełek - 10-10-2014 06:44

Odinstaluj i pobierz z innego źródła. Ja zainstalowałem raz i nie muszę nic zakładać. Tongue


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 10-10-2014 10:01

(09-10-2014 23:45)NoVi napisał(a):  A ja dalej próbuję jakoś uruchomić ten MT4 i pupa, nie może mi ściągnąć aktualnych wykresów ;/
wszystko pod górkę

Jaki rodzaj internetu posiadasz? Mobilny czy stacjonarny? Masz informacje (w prawym dolnym rogu MT4), że jesteś połączony z internetem?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - NoVi - 10-10-2014 10:15

Internet stacjonarny tyle ze na wifi bo laptop.
Tak jest info ze jestem połączony.
Spróbuje pobrać go skądś indziej, a jak nie pomoże to zaloze jakies inne konto demo


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 10-10-2014 10:34

Ja na Alpari już 3 razy musiałem pobierać, bo raz miałem taki sam problem jak Ty, w dodatku nie mogłem się zalogować, tak jakbym miał zawieszone konto.


Odp: Inwestowanie w opcje binarne? - Xkr - 10-10-2014 12:22

Mln, moze wynalazles cos lepszego od Alpari?

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 10-10-2014 14:44

Szukaj: http://www.100forexbrokers.com/no-expiration-demo-accounts Tongue


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - malpa2 - 10-10-2014 17:49

Ja na Alpari nie narzekam, śmiga idealnie.

_________________

[Obrazek: 7687.png]

5-2 impreza

Ujdzie dzionek. EUR/RUB spróbowałem, ale nigdy więcej. Co prawda 2 bety weszły ale na takim farcie że postanowilem kontrować i sie okazało że niepotrzebnie. Ogólnie na EUR/RUB i USD/RUB kurs tak skacze że ciężko coś postawićUndecided Spadki lub wzrosty o kilkadziesiąt, kilkaset pipsów w ciągu paru sekund. Radzę tego unikać, ja się skusiłem ale ostatni raz.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 11-10-2014 13:36

Nadal są problemy z wykresami w TopOption? Czy cały czas czyścisz ciasteczka?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - malpa2 - 11-10-2014 14:40

Nadal? A kiedyś były? U mnie nie ma żadnych i wykresy są zawsze ok. Nie czyszczę ciasteczek.

Jedyny ich błąd, który czasami widzę to nieaktualny kurs, który czasem dochodzi do 10-12 pipsów. Oprócz tego wszystko ok Wink


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 12-10-2014 20:31

A czy ktoś z Was cokolwiek miał wspólnego z Grand Option?