Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Diabełek - 09-10-2014 14:57

(09-10-2014 14:36)MLN napisał(a):  To jest pytanie do mnie, abyśmy zajęli się tworzeniem takiej strategii, czy sam chcesz to zrobić? Big Grin
Opcje godzinowe są bezpieczne, tylko że moim zdaniem nie uwzględniałbym jednak przy tym USD

Tak do ciebie. Niby sam próbuję coś zmajstrować, ale jak to mówią: w kupie siła Lol Jak mnie olśni, to się odezwę na PW.

Według mnie AUD/USD i EUR/JPY pasowały by najbardziej.
AUD/USD można grać od rana do około 13.00.
A EUR/JPY nadaje się od 11.00 do wieczora.
W ten sposób zazwyczaj można ominąć wydarzenia i pary mają dobry procent zwrotu.

Idę dalej przeszukiwać rosyjskie fora. Big Grin


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - smoku1996 - 09-10-2014 15:11

Moim zdaniem to lepiej się jest nauczyć dobrze analizy ze strony binary24.pl i nie potrzeba wtedy strategii Lol. ,a strategie to tylko do pomocy. Dziś trochę przeanalizowałem te analizy techniczne i 5-3 na koncie demo. Huh


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - bykonrado - 09-10-2014 15:27

Ja znam 3 jezyki. Angielski na zaawansowanym poziomie co ulatwia mi prace w opcjach binarnych. Inwestuje tylko na zagranicznych platformach. "Gram" na opcji 60 sekund. Rozpoczynalem od 200$ a dziennie zarabiam okolo 60$ moze cos wiecej. Nie poswiecam na to zbyt duzo czasu. Dzieki opcja binarnym moge spelnić swoje marzenie o wyjezdzie za granice i staly pobyt.
Rozmyslam czy nie poswiecac na zarobek na opcjach do 6h dziennie...


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Diabełek - 09-10-2014 15:56

@smoku1996
Nie na binary24 świat się kończy. Zagraniczne strony są bardziej zasobne w wiedzę. Także warto szukać.

@bykonrado
Używasz jakiejś określonej strategi, czy zwykła analiza świec.
Grałem dziś na demo 60s i 8 WIN; 2 LOST na samej analizie poprzednich świec.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 09-10-2014 19:17

(09-10-2014 14:57)Diabełek napisał(a):  Tak do ciebie. Niby sam próbuję coś zmajstrować, ale jak to mówią: w kupie siła Lol
Idę dalej przeszukiwać rosyjskie fora. Big Grin

Wezmę to pod uwagę przy najbliższej wolnym czasie, bo teraz mamy sporo pracy z tymi poradnikami.

(09-10-2014 15:11)smoku1996 napisał(a):  Moim zdaniem to lepiej się jest nauczyć dobrze analizy ze strony binary24.pl i nie potrzeba wtedy strategii Lol. ,a strategie to tylko do pomocy. Dziś trochę przeanalizowałem te analizy techniczne i 5-3 na koncie demo. Huh

Analiza to jedno, strategia to uzupełnienie. Tak samo odwrotnie + jeszcze własne przeczucia.

(09-10-2014 15:27)bykonrado napisał(a):  Ja znam 3 jezyki. Angielski na zaawansowanym poziomie co ulatwia mi prace w opcjach binarnych. Inwestuje tylko na zagranicznych platformach. "Gram" na opcji 60 sekund. Rozpoczynalem od 200$ a dziennie zarabiam okolo 60$ moze cos wiecej. Nie poswiecam na to zbyt duzo czasu. Dzieki opcja binarnym moge spelnić swoje marzenie o wyjezdzie za granice i staly pobyt.
Rozmyslam czy nie poswiecac na zarobek na opcjach do 6h dziennie...

W Polsce i tak panuje trend, że ludzie mają większe zaufanie do czegoś co jest po polsku. Ładne masz wyniki z tego co piszesz, no ale jak dla mnie 60s to spore ryzyko Wink

(09-10-2014 15:56)Diabełek napisał(a):  @smoku1996
Nie na binary24 świat się kończy. Zagraniczne strony są bardziej zasobne w wiedzę. Także warto szukać.

Nie kończy się, oczywiście Wink Nie ma co się dziwić, opcje w Polsce są od niedawna, a za granicą ludzie do tego sposobu zarobku inaczej podchodzą, więc strony/fora są dosyć rozwojowe. Ale staramy się dogonić zachodnie kraje (i wschodnie impreza)


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - malpa2 - 09-10-2014 19:58

[Obrazek: 769898.png]

5-1

Dziś elegancki dzień. 5 win, 1 lose. Sporo działo się na EUR/USD i dolar się delikatnie umocnił, ale na pewno nie tak jak wielu myślało. Ale i tak dało się złapać fajne okazje. Jutro zakończenie tygodnia i dobrze jakby mój bilans był podobnyTongue


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 09-10-2014 20:45

Widzę, że zacząłeś promować TopOption Big Grin Jeszcze trochę, to będziesz moją dzienną normę wyrabiał, bo teraz już kilka dni bez inwestycji Sad


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - malpa2 - 09-10-2014 22:17

Ty jesteś debeściak, ja z każdym dniem ciągle sie ucze i edukuje. Ale jak widać się opłaca Wink


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - NoVi - 09-10-2014 23:45

A ja dalej próbuję jakoś uruchomić ten MT4 i pupa, nie może mi ściągnąć aktualnych wykresów ;/
wszystko pod górkę


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - olekn1 - 10-10-2014 06:22

(09-10-2014 23:45)NoVi napisał(a):  A ja dalej próbuję jakoś uruchomić ten MT4 i pupa, nie może mi ściągnąć aktualnych wykresów ;/
wszystko pod górkę

Załóż nowe konto demo na fejk dane, mi co dwa-trzy dni wykresy nie aktualizują się same, robie konto i odświeżam wykresy i leci Wink