Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - NoVi - 01-10-2014 21:12

MLN tylko dalej nie wiem, czemu ciągle mi pisze czeka na aktualizacje.

Wina oprogramowania czy internetu?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - malpa2 - 01-10-2014 21:51

NoVi raczej internetu Wink


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 02-10-2014 10:48

@Novi - internet stacjonarny czy mobilny?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 03-10-2014 12:22

Panowie,
może wydzielicie sobie temat o MT4, jego ustawieniach i obsłudze? Przyda się to innym użytkownikom i przy okazji nie będzie robić bałaganu w wątku głównym.

Z góry dziękuję.

Edit:
Założyłem temat o MT4 i uprzejmie proszę, by w tym temacie rozprawiać o MT4, bo te treści są naprawdę istotne, a giną wśród innych postów.

http://zarabiam.com/Temat-Wszystko-o-Meta-Trader-4-MT4-98964


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - malpa2 - 03-10-2014 17:39

[Obrazek: dsds.png]

Piątek pozytywny. 4-2 Smile

Najbardziej jestem dumny z ostatniego zagrania, gdzie przeczuwałem dobre wieści z USA o 14:30 (zatrudnienie pozarolnicze i stopa bezrobocia) i postawiłem że dolar będzie nadal zyskiwał nad słabym i coraz mniej wartym euro. Wynik zadowalający: poszło 659 pipsów w dół!

Tak jak pisałem, w weekend chce stworzyć poradnik dotyczący opcji dla początkujących i średniopoczątkującyh, którzy nie wiedzą co i jak, jakich narzędzi używać, jak szybko skonfigurować mt4 i inne rzeczy. W poniedziałek będzie możliwość nabycia.


Odp: Inwestowanie w opcje binarne? - Xkr - 03-10-2014 22:15

Myslisz ze ktos to kupi xD? Bo napisales do nabycia?

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - malpa2 - 03-10-2014 22:34

Pare osób na pewno, bo pisały mi już dawno na pw. Poza tym internet nie kończy się na tym forumTongue


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - NoVi - 03-10-2014 23:04

W sumie dobry pomysł na łatwy hajs. Jeśli poradnik na prawdę będzie godny, to warto będzie go kupić ;P


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - boss_ag - 05-10-2014 22:10

Witam
Od pewnego czasu interesuje sie OB. Zacząłem czytać książki na ten temat i doszedłem do wniosku, ze teorie trzeba poprzeć praktyką i w związku z tym chce założyć konto u jednego z brokerów. Czytałem opinie na temat TopOption, ale dzisiaj natrafiłem na kilka negatywnych co zbiło mnie z tropu. Myślicie, ze warto zaczynać na tej platformie czy może na BDSwiss a może jeszcze coś innego ?

Pozdrawiam Wink


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - malpa2 - 06-10-2014 08:59

Hej. Ja myślę że warto, bo nie dość że minimalny depozyt jest niewielki (100$) to jeszcze możesz zacząć grać od 10zł na zakład, co dla początkującej osoby uważam za bardzo wygodne. Platforma ma czasami zwiechy, ale znowu na BDSwiss jakiś czas temu widziałem wykresy zmyślone i też były o nich negatywne opinie. Ja bym wygrał TopOption ale zrobisz jak uważasz Wink