Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - bodek7654 - 25-10-2012 14:07

czemu nie glupi pomysl, z tego co czytam na necie ludzie w opcjach binarnych traca duzo pieniadzy ty wrecz odwrotnie, inwestowanie zawsze liczy sie ryzyko z twoja wiedza i naszymi pieniedzmi mozna by bylo zaszalec, jezeli wypaca ci 12k to ja bylbym zainteresowany, co do zaufania nikt raczej wobec pieniedzy niema wiec cos by sie wymyslilo


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - casern1 - 25-10-2012 14:09

(25-10-2012 13:30)Inwestor25 napisał(a):  Hehehe nie brałbym na siebie odpowiedzialności za czyjeś pieniądze Tongue Noga zawsze może się powinąć, a głupio by mi było stracić Waszą kasę Tongue Poza tym aż takie zaufanie byś miał? Tongue hehehe
zrzutka w 4 po 50E i mozesz obracac Tongue


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 25-10-2012 14:11

Nie no tak poważnie to ja nie chciałbym brać na siebie odpowiedzialności. Czym innym jest obracać swoimi pieniędzmi a czym innym pieniędzmi innych osób. Ja nie mam dużej wiedzy ani doświadczenia w opcjach binarnych - zacząłem 1 października, więc niecały miesiąc.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - casern1 - 25-10-2012 14:19

widocznie tobie tyle wystarczy Big Grin Tongue


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - canis987 - 25-10-2012 14:57

Jakbyś się zdecydował na stworzenie 'prywatnego klubu inwestora' to też chętnie bym dorzucił 50€. Wink

Swoją drogą wg. mnie opcje 60s zależą w głównej mierze od szczęścia niż umiejętności - a tego jak widać masz w nadmiarze, więc dobrze by było je wykorzystac póki jest. Podczas 60s wahania cen są tak wielkie, że przewidzenie czy cena wzrośnie czy spadnie porównałbym do rzutu monetą, co de facto daje teoretycznie 50% szans na wygraną Wink


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - bodek7654 - 25-10-2012 15:05

dokladnie pomysl nad stworzeniem grupy inwestora , moze nawet zrob bloga 50 euro to nie sa jakies duze pieniadze ale w kilka osob daja niezma sumke , to naprawde nie jest glupi pomysl


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - casern1 - 25-10-2012 15:07

no tak tylko jesli bedzie wtopa to co wtedy ? Tongue ale nikt niczego nie obiecuje ani nie daje 100%pewnosci zwrotu. to cos w stylu haypu tylko z szybszym ewentualnym zwrotem Big Grin


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 25-10-2012 15:12

no właśnie, co jeśli będzie wtopa? Wiem, że pewnie nie mielibyście do mnie pretensji, bo to Wasz pomysł, a nie mój, ale i tak źle bym się czuł gdybym nie daj Boże stracił Wasze pieniądze.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - casern1 - 25-10-2012 17:05

ajtam ajtam Big Grin Tongue


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - ThePro - 25-10-2012 17:23

Prędzej lepsze by było coś w stylu grupy która się umawia np. na skype i inwestuje razem czy doradza w danych godzinach