Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Diabełek - 30-09-2014 19:08

@Xkr na historii to ładnie wygląda. A w praktyce zawsze inaczej Wink

@malpa2 Ładnie Ci idzie. Czekam na poradnik, bo ja jeszcze z miejsca ruszyć nie mogę. Co stracę, to odrobię, co zyskam to stracę, itd.

@MLM znalazłem strategię, na której można grać na trzy sposoby. Jest opisana po angielsku, razem z instalacją i ustawieniami wskaźników. Czy stronka binary24 zajmuje się tłumaczeniem?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - drynd3k - 30-09-2014 20:31

Diabełek wrzucisz tutaj ? Damy rade z tlumaczeniem


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Diabełek - 30-09-2014 20:40

Pewnie, że mogę. Czytałem w google tłumaczu i nawet ładnie przetłumaczył Smile

Opis instalacji wskaźników + download (nie wiem czy działają linki, jeszcze nie pobierałem) ->
http://www.binaryoptions.net/the-3-main-indicators-i-use/

Tutaj wyjaśnienia jak grać (są trzy sposoby) -> http://www.binaryoptions.net/3-binary-options-trading-strategies-for-beginners/


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 30-09-2014 20:46

(30-09-2014 18:35)malpa2 napisał(a):  Dziś całkiem całkiem impreza
Od razu mówie że stawki takie, bo obracam bonus a mam sporo do obrócenia Wink Ponieważ kilka ludzi pisało pw z pytaniem o poradnik (dla początkujących), to informuję że zacznę go pisać na weekendzie, bo jutro, czwartek i piątek mam zamiar solidnie graćTongue

No ładnie! Wink Jak napiszesz poradnik, możesz dać mi go do oceny Jerk

(30-09-2014 19:08)Diabełek napisał(a):  @MLM znalazłem strategię, na której można grać na trzy sposoby. Jest opisana po angielsku, razem z instalacją i ustawieniami wskaźników. Czy stronka binary24 zajmuje się tłumaczeniem?

Wszystko jest do zrobienia, potrzeba tylko czasu Wink


Ja dziś skromnie - 384.50 Cool

Po prostu nie mogłem się powstrzymać i w ruch znów poszły większe kwoty (nie mam obecnie żadnych bonusów do obrócenia tak jak małpa) impreza Dobry wynik na zakończenie miesiąca.

[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - drynd3k - 30-09-2014 20:53

Dzięki, ogarne jutro tą strategię i dam cynk jak oczywiscie beda sygnaly Smile
Jakbyś coś chcial przetlumaczyc to wolaj Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - NoVi - 30-09-2014 22:04

Dzisiejsze podboje, całkiem pozytywnie! Smile

[Obrazek: gielda_542b1a74c0586.png]

Oby więcej takich, za większe stawki! Smile

+21



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Diabełek - 01-10-2014 10:52

Pochwał się na czym opierasz swoje decyzje. Big Grin

Ja chyba zacznę grać dłuższe pozycje do 5-ciu godzin. Bo coś mi nie idzie na krótkich. A na rekomendacjach z comparic miałem dwa 2 trafne.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - malpa2 - 01-10-2014 12:20

Ja z kolei rezygnuję z długich, cały dzień lub pół dni czekania by okazało się że nietrafiony bet... Chyba że chcesz 1-3 zakłady na dzień grać, to może i sposób dobry Wink Ja dziś tylko gram na kartce, dziewczyna na rozpoczęcie roku akademickiego i jakoś jestem rozkojarzony Tongue


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 01-10-2014 12:31

(01-10-2014 10:52)Diabełek napisał(a):  A na rekomendacjach z comparic miałem dwa 2 trafne.


To dobrze, czy źle? Big Grin


Ja Wy tak nawzajem zmieniacie opcje w jakie będziecie inwestować, to może ja zacznę bawić się w miesięczne Lol


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Diabełek - 01-10-2014 12:46

Dobrze, bo grałem tylko dwa razy i dwa weszły.

@malpa2 Ja max 1 transakcja dziennie na długich. Wielkiego pola manewru nie mam bo kreator opcji ogranicza na max 5 godzin w przód.