Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 27-09-2014 21:08

Takich uwag zapewne sporo jeszcze będziesz miał Wink


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - malpa2 - 29-09-2014 12:33

Da się jakoś wyłączyć dźwięki w MT4? Czy można wyłączyć tylko dzwięk danego wskaźnika?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 29-09-2014 12:52

Z tego co wiem, to nie jest to możliwe (chyba, że ktoś w edytorze MQL4 potrafi coś takiego zrobić, ale to chyba też wątpliwe dla MT4) Można natomiast zmieniać dźwięk alarmu na dowolny, nawet własny Smile


Odp: Inwestowanie w opcje binarne? - Zarobiony_Koles - 29-09-2014 13:29

Mam takie pytanie, pewnie wyda się śmieszne ale je zadam. Da się uzaleźnić na inwestycji w opcje jak obstawianie typów w bukmacherce?

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Diabełek - 29-09-2014 13:43

Z mojej perspektywy nie za bardzo. Owszem jest chęć szybkiego zysku, lub odegrania się, jednak w taki sposób można w mig wyzerować depozyt.

Lepiej dobrze rozplanować kapitał na inwestycje i trzymać się strategii.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 29-09-2014 13:47

Pytanie jest odpowiednie Smile

Odpowiadając na Twoje pytanie - to tak, można się uzależnić od opcji. Sporo osób początkujących, uważa że w ciągu tygodnia, uda im się zarobić tyle, co w zwykłej pracy w ciągu miesiąca. I tu właśnie zaczynają się schody. Typowy początkujący inwestor będzie działał na zasadzie "chybił trafił" stawiając opcje - wtedy takie podejście do opcji, można traktować jak hazard/bukmacherka. Jeśli opierasz się na analizach/wskaźnikach oraz strategiach, Twoje szanse proporcjonalnie wzrastają.

Jeśli komuś za pierwszym razem uda się wygrać (nawet na farcie) raczej będzie chciał to kontynuować z myślą na duże zyski. Na opcjach da się zarabiać, ale nie można kierować się samą chęcią zysku, bo wtedy można popaść w spore kłopoty. Nie myślimy wtedy racjonalnie, nie analizujemy wykresów, tylko liczymy na szybki zysk.

Dlatego opcje skierowane są do osób, które potrafią opanować emocje (czekając na zamknięcie pozycji, gdzie różnica pipsów jest bardzo mała, sytuacja jest naprawdę stresująca, bo to zależy od naszego wyniku). Trzeba się kontrolować, nie popadać w nagłą chęć zarabiania kilka tysięcy w ciągu miesiąca - do tego dochodzi się po dłuższym czasie, gdy nabierzesz doświadczenia, nauczysz się inwestować.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - sbgorka - 29-09-2014 13:57

Ktos wie co sie dzieje teraz z dolarem, ze go tak pociagli w dol?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Comparic - 29-09-2014 16:27

15 pips na Edku i 22 na kablu od minimum. To gdzie go tak pociągnęli?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - NoVi - 30-09-2014 10:15

A wczoraj pod wpływem alkoholu nie przemyślałem tego w ogóle, ale wszedłem w inwestycję.

[Obrazek: gielda_542a74649d67c.png]

Teraz wszedłem a tu miłe zaskoczenie Wink


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 30-09-2014 11:36

Jak widać alkohol zdziała cuda Lol