Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - NoVi - 26-09-2014 17:50

Niby wyludzenie, ale gdzie oni moga wyludzac? W koncu pieniadze sa zdeponowane u brokera a nie u nich. I obracamy kasa u brokera.

taptniete z mojej S3 Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - sbgorka - 26-09-2014 17:51

Zarabiaja na polecaniu. Pewnie maja procent od depozytu


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 26-09-2014 17:58

Ale mi chodzi o to, że podają jakieś "świetne skuteczne strategie" ktoś się rejestruje przez nich, a potem jest wielki płacz że ktoś przegrał na opcjach i o opcjach będzie się negatywnie wypowiadał. Dlatego nasz serwis binary24.pl jest przede wszystkim dostosowywany do potrzeb osób początkujących. Wiadomo, że nie każdemu opcje będą odpowiadały jako doskonały sposób zarabiania przez internet, dlatego chcemy przedstawiać wszystkie "za" i "przeciw" aby można było się w tym wszystkim łatwo odnaleźć Wink


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - sbgorka - 26-09-2014 18:00

Jak na zaczynalem z OB to pierwsze na co w necie mozna trafic to na cudowne systemy i tu przyznam racje MLM. Ale na czysta logike... gdzie ktos cos daje za darmo i jeszcze obiecuje zyski, nie wiadomo jakie, to to juz swiadczy o tym, ze cos jest nie takSmileSmileSmile OB fajna sprawa ale trzeba posiedziec nad tym..Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - malpa2 - 26-09-2014 18:49

[Obrazek: granie.png]

Ja dziś skromnie. 2-1

Para eur/usd - Udało się wejść na korekcie, trend był spadkowy od początku dnia i w 40 minut zeszło w dół ponad 200 pipsów

Para usd/jpy - ustawione na 45 minut, myslałem że jednak pokona granice 109.300 bo kręciło się blisko niej, ale i tak siadło

Para usd/chf - mój błąd. Trend wzrostowy wiec powinienem grać up. Zmylił mnie pinbar na H1 który wskazywał na odwrócenie trendu, a tylko mi namieszał w głowie. Podsumowując: nigdy przeciw mocnemu trendowi Undecided I wyszło 2-1 zamiast spokojnie 3-0


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 26-09-2014 23:37

Czemu postawiłeś 10.30 zł? Big Grin


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - malpa2 - 27-09-2014 08:35

Bo nie dało się 10.35 zł Tongue A chcialem pozbyć sie brzydkiej koncówki.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - NoVi - 27-09-2014 11:27

Z tego co zauważyłem, dużo osób pisze by w piątki nie wchodzić w żadne inwestycje. Chyba jest coś w tym racji. Wczoraj łądne cyrki, według mnie były.
Niestety nie udało się nic zarobić, a doszły straty, no ale co poradzić.
Z tym piątkiem, to tak samo jak w zakładach bukmacherskich poniedziałki, najwięcej niespodzianek i nie warto obstawiać, lub typować na odwrót Wink


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 27-09-2014 11:47

Może nie zawsze, ale często. Poniedziałki i piątki to najtrudniejsze dni do inwestowania.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - NoVi - 27-09-2014 12:16

dobra uwaga na pewno wezme sobie ja do serca jako poczatkujacy inwestor Wink

taptniete z mojej S3 Smile