Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - NoVi - 25-09-2014 22:40

Z google, szukałem coś właśnie na temat opcji binarnych i zobaczyłem, że tutaj ten dział jest całkiem ruchliwy, dlatego postanowiłem się zarejestrować. Mam nadzieje, że z korzyściami w dalszym czasie


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 25-09-2014 22:54

Chodziło mi o tą stronę optionavigator


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - NoVi - 26-09-2014 10:01

(25-09-2014 22:54)MLN napisał(a):  Chodziło mi o tą stronę optionavigator

także z googli


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - sbgorka - 26-09-2014 10:04

Dla mnie to wszelkie tego typu reklamowki to naciaganie. Z dala od tego


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - NoVi - 26-09-2014 10:46

Niby tak, ale skoro w przyszłości chcą ten serwis zrobić płatny, tzn że aby korzystać z ich sugestii trzeba będzie płacić, hm więc muszą chyba jednak coś dobrego robić. Gdyby im nie szło, to nie sądze by była popularności i chęć korzystania z ich serwisu.
A teraz dają możlwiość korzystania za free by przyciągnąć klientów.

Tak też można myśleć, ale sam już nie wiem


Odp: Inwestowanie w opcje binarne? - Xkr - 26-09-2014 13:20

Popatrz z drugiej strony ze specjalnie jest teraz za friko a potem niby płatny zeby wzbudzic w ludziach zaufanie " jesli bd platny to cos tam musi sie dobrego dziac "
a tak naprawde jest to chwyt marketingowy wedlug mnie
Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - NoVi - 26-09-2014 13:23

No i właśnie tu jest dylemat. Bo może być tak jak ja piszę, a może być tak jak Ty.
I bądź to człowieku mądry Wink


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 26-09-2014 13:31

Może i to jest fajna zachęta, ale mnie to nawet nie przekonuje. Jaka jest skuteczność ich sygnałów?

Ciągle mnie to dziwi, że jakoś w googlach ciężko mi natrafić na tego typu strony Rolleyes


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - GrzesiX - 26-09-2014 15:51

Możliwe, że im bardziej opcje są popularne, tym więcej krętaczy i oszustów. W bukmacherstwie cała masa fake typów i ,,ustawek" Jerk2


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 26-09-2014 17:30

Zgadzam się z tym. Co raz to powstaje jakaś nowa stronka, aby wyłudzić od początkujących inwestorów.