Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Diabełek - 23-09-2014 17:33

Jest jakaś 'szukajka' na metaraderze? Chciałbym sprawdzić każdy dzień w danej godzinie, miesiąc wstecz. Przesuwanie na M1 nie bardzo mi się widzi. Tongue


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - NoVi - 23-09-2014 17:58

Oczywiście, nie ma możliwości wcześniejszego zamykania akcji ?
Jak np. u bukmachera bet365 jeśli sobie obstawiam i wchodzi zakład, mogę go zamknąć z jakimś tam mniejszym % zysku, ale na + Smile

Czy u jakiegoś brokera się tak da?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - malpa2 - 23-09-2014 18:08

(23-09-2014 17:33)Diabełek napisał(a):  Jest jakaś 'szukajka' na metaraderze? Chciałbym sprawdzić każdy dzień w danej godzinie, miesiąc wstecz. Przesuwanie na M1 nie bardzo mi się widzi. Tongue


A nie widzisz obok m5, m15, d1, w1? ;p I jak korzystasz z Alpari to u nich jest godzina do przodu na wykresie, ale już pewnie to zauwazyłeś Wink


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Diabełek - 23-09-2014 19:03

Wiem, wiem że są wyższe 'M', ale leniwy jestem Big Grin Jednak to mi zostaje Tongue
No z godzinami trzeba uważać. U brokera -2, a na Alpiri +1 w porównaniu do Polskiego czasu.


Odp: Inwestowanie w opcje binarne? - Xkr - 23-09-2014 19:50

To kiedy ten skajpaj otwieramy ;>?

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - malpa2 - 23-09-2014 20:06

Zapraszać mnie lukaszbb89 na skype i będe dodawac chętnych do grupySmile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Diabełek - 23-09-2014 20:15

Ja z 2 lata nie odpalałem skype Jerk Muszę poszukać danych do logowania


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 23-09-2014 22:22

(23-09-2014 17:33)Diabełek napisał(a):  Jest jakaś 'szukajka' na metaraderze? Chciałbym sprawdzić każdy dzień w danej godzinie, miesiąc wstecz. Przesuwanie na M1 nie bardzo mi się widzi. Tongue


Nie kojarzę, raczej wszystko musisz ręcznie przesuwać Tongue

Co do grupy na skype, fajna inicjatywa, tylko żeby nie skończyło się tak jak kilka innych wcześniej utworzonych grup. Aby Wam tylko zapał nie zgasł Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - NoVi - 24-09-2014 12:00

Na jakie aktywy najczęściej wchodzicie?
Macie jakichś swoich "pewniaczków" ? Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 24-09-2014 12:24

To wszystko zależy od danych ekonomicznych, ale najczęściej to EUR/USD Smile