Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - GrzesiX - 22-09-2014 21:43

A co Wy na to, żeby utworzyć czat (w czasie rzeczywistym) dla ludzi którzy zajmują się Opcjami Binarnymi, który służyłby do wymiany poglądów nt. aktualnych sytuacji i stanów rynkowych?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - malpa2 - 22-09-2014 21:54

Ja niedługo mam zamiar utworzyć grupę na skype, aktywnie grających w opcje do wymiany poglądów itpTongue


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 22-09-2014 22:04

(22-09-2014 21:43)GrzesiX napisał(a):  A co Wy na to, żeby utworzyć czat (w czasie rzeczywistym) dla ludzi którzy zajmują się Opcjami Binarnymi, który służyłby do wymiany poglądów nt. aktualnych sytuacji i stanów rynkowych?


Już coś takiego jest Smile

Na tym forum o opcjach: opcjabinarna.com.pl jest czat, który właśnie może służyć inwestorom Wink


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Diabełek - 23-09-2014 12:25

Trochę myślałem nad opcjami 60 sekund i chyba mam nową strategię związana jest z momentem otwarcia giełdy londyńskiej. Giełda otwiera się o 7.00 GMT, a opcję zatwierdzamy równo o 7.01 Tongue

A podstawą są 3 świece, czyli świece o 6:59, 7:00, 7:01. Patrząc na nie można wywnioskować wejścia Tongue


Odp: Inwestowanie w opcje binarne? - Xkr - 23-09-2014 12:55

60 sec to ruletka jak dla mnie do tego trzeba miec konkretna strategie specjalna na ten tf

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Diabełek - 23-09-2014 13:17

Dlatego trzeba czegoś więcej niż obstawiania na chybił trafił + trochę szczęścia i umiaru.

Przetestuję, ale to w przyszłości. Wink


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - NoVi - 23-09-2014 14:33

witajcie.
Jestem nowym na forum, ale zarejestrowałem się tylko z powodu tego działu.
W opcji binarne nie bawiłem się nigdy na poważnie, raczej na sucho, na koncie demo.
Znalazłem w sieci, stronę typu: http://nowoscifinansowe.com/

Czy ktoś sprawdzał tego typu strategię ?
Aktualnie próbuję swoich sił na koncie demo na stronie: http://marketsworld.com/

Próbuję tą strategią i, powoli jakoś idzie.
Ale trzeba na prawdę, dobrze wyczekać moment, jak są na prawdę widoczne tendencje spadkowe, lub rosnące.

Na początku próbowałem, na krótszych akcjach, typu 2-3minuty przed zamknięciem, ale była to większa loteria.
Teraz wybieram opcję około 20-30minut przed zamknięciem i jeśli na prawdę widzę na wykresie z 2h że jest znacząca tendencja spadkowa, lub rosnąca to wchodzę w to.
Póki co na dzisiejszym demo koncie, zawarłem 15 akcji.
Wszystkie spadki a konkretniej w AUD/JPY, AUD/NZD, GOLD, AUD/USD.
Z tego 10 na + 5 na -.


Na razie, bawię się i próbuję, metoda prób i błędów, dla mnie jest najlepszą nauką. Już wiem, jakie błędy popełniłem wczoraj, dzisiaj je znacząco zniwelowałem. Za około miesiąc czasu, planuję wejść w to na poważnie z około 400euro kapitału.

Przeczytałem prawie cały temat, bardzo pomocny i gratuluję wszystkim, którzy potrafią z tego wyciągać jakieś sensowne pieniądze Wink


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Comparic - 23-09-2014 15:00

Po co chat. Lepiej wymieniać poglądy na gorąco na forum. Wtedy można wklejać wykresy, historia zostaje - a wychodzi praktycznie na to samo.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - NoVi - 23-09-2014 15:18

Zauważyłem, że ładnie leci w dół GBPUSD, wchodzę w to na 30minut. Zobaczymy.

Założyłem konto na TopOption, wpłaciłem 100. zacznę delikatnie, na realne pieniądze Wink


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 23-09-2014 16:07

(23-09-2014 14:33)NoVi napisał(a):  Czy ktoś sprawdzał tego typu strategię ?

Tak ja, chociaż to nie jest też takie łatwe jak się może wydawać Smile

(23-09-2014 15:00)Comparic napisał(a):  Po co chat. Lepiej wymieniać poglądy na gorąco na forum. Wtedy można wklejać wykresy, historia zostaje - a wychodzi praktycznie na to samo.

Napisanie nowego postu jednak trochę czasu zajmuje, w dodatku też wielkość jaką zajmuje ma znaczenie. Na czacie jest to wszystko lepiej widać, jest bardziej przejrzyściej no i szybciej Smile