Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



Odp: Inwestowanie w opcje binarne? - Xkr - 10-09-2014 13:38

@comparic
Kiedy bd PA do opcji Tongue?

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Diabełek - 10-09-2014 14:01

Jeżeli GBP/JPY przebiło linię oporu (Resistance 3) i gdyby podczas wydarzenia ekonomicznego świeca wybiła w górę (np w okolice 172.800), to warto stawiać PUT? Bo dziś znowu przemówienie Carney'a Big Grin

Edit: Ty razem nie było skoku w górę, choć wydarzenie było ważne. Tongue


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - malpa2 - 10-09-2014 19:21

Dziś miałem czas na gre i wyszło fajnie. 4-1

[Obrazek: 45809090909.png]


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 10-09-2014 19:55

Już od samego rana inwestujesz Big Grin Czyżbyś wyłapywał przebudzenie się rynku Londyńskiego? Wink


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - malpa2 - 10-09-2014 20:09

Tzn godzina na TopOption pokazuje -2h w stosunku do naszego, żeby nie było że o 6:57 to zagrałem bo to była 8:57.

Ja nawet nie wiem szczerze kiedy gdzie sie jaka giełda otwiera i nie patrzę na to, ale jak masz jakiś link z tym to możesz zarzucić Wink


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Diabełek - 10-09-2014 20:14

Tutaj masz ładny wykres http://pl.investing.com/forex-tools/godziny-funkcjonowania-rynku-forex-i-rynku-światow

Na binary24.pl też znajdziesz, ale na investing godzina zgadza się z godziną na Topoption. Od przez te godziny można się czasami pomylić Tongue


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 10-09-2014 20:23

(10-09-2014 20:09)malpa2 napisał(a):  Tzn godzina na TopOption pokazuje -2h w stosunku do naszego, żeby nie było że o 6:57 to zagrałem bo to była 8:57.

Ja nawet nie wiem szczerze kiedy gdzie sie jaka giełda otwiera i nie patrzę na to, ale jak masz jakiś link z tym to możesz zarzucić Wink


O 9 Smile


Odp: Inwestowanie w opcje binarne? - Xkr - 11-09-2014 01:04

Ba, ja nawet czytalem jak gosciu zmienial godziny wygaszania w zwiazku z otwarciem danej gieldy

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Comparic - 11-09-2014 11:56

(10-09-2014 13:38)Xkr napisał(a):  @comparic
Kiedy bd PA do opcji Tongue?

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

Możemy o tym pomyśleć - sprawdź mój wątek, w którym podaję rekomendację w miarę raz dziennie. Tam masz zagrania głównie pod poziomy wsparcia/oporu i najważniejsze sygnały PA.

(10-09-2014 14:01)Diabełek napisał(a):  Jeżeli GBP/JPY przebiło linię oporu (Resistance 3) i gdyby podczas wydarzenia ekonomicznego świeca wybiła w górę (np w okolice 172.800), to warto stawiać PUT? Bo dziś znowu przemówienie Carney'a Big Grin

Edit: Ty razem nie było skoku w górę, choć wydarzenie było ważne. Tongue

Często jest tak, że wydarzenie makro ciągnie rynek w jakimś kierunku w krótkim terminie. Na przykład wybija w górę, ale po kilku godzinach wraca do wcześniejszych poziomu. Więc PUT w takiej sytuacji można byłoby rozważyć.

Obecnie jednak sytuacja jest inna. Przemówienie Carneya (podczas którego powiedział, że unia monetarna ze Szkocją zagraża jej suwerenności) sceptycy niepodległości znowu zyskali na sile i GBP zaczęło bardzo dynamicznie odrabiać straty od dzisiejszego ranka. Co widać m.in. na Kablu i właśnie GBP/JPY


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - malpa2 - 15-09-2014 11:07

http://trendtradingpartners.com/p07l/index1.html beka dziś się na to natknąłem przypadkiem..