Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - malpa2 - 09-09-2014 19:51

Znowu brak czasu i znowu wieczorne granie. I znowu para ta co wczoraj czyli AUD/USD Wink

[Obrazek: fdfdfdfd.png]


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 09-09-2014 20:33

Ładnie, czym się dziś kierowałeś?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - malpa2 - 09-09-2014 20:45

trend is your friend Smile


Odp: Inwestowanie w opcje binarne? - Xkr - 09-09-2014 20:59

Up
Racja ;D

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 09-09-2014 22:26

Moje dzisiejsze spekulacje odnośnie EUR/USD się sprawdziły, ale GBP/USD już mnie zawiodło, a jeszcze specjalnie postawiłem więcej. No cóż, raz pod górkę a raz w dół. Dziś był dołek i to spory, bo 53 euro poszło do brokera Jerk


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Diabełek - 10-09-2014 07:36

Są może boty do opcji binarnych, które grają za nas, na podstawie dowolnej strategii z MetaTrader 4? Nie mam zamiaru opierać się na botach, ale w przyszłości będę musiał o tym pomyśleć.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Comparic - 10-09-2014 10:41

(10-09-2014 07:36)Diabełek napisał(a):  Są może boty do opcji binarnych, które grają za nas, na podstawie dowolnej strategii z MetaTrader 4? Nie mam zamiaru opierać się na botach, ale w przyszłości będę musiał o tym pomyśleć.

Oczywiście, że istnieję automaty i roboty. Pytanie tylko jaką mają skuteczność Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 10-09-2014 11:37

(10-09-2014 07:36)Diabełek napisał(a):  Są może boty do opcji binarnych, które grają za nas, na podstawie dowolnej strategii z MetaTrader 4?

Gorzej, jak po jakim czasie używania takiego bota, namieszają Ci i będziesz w plecy Tongue


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Diabełek - 10-09-2014 11:43

Tak tylko pytałem. Tongue Obecnie siedzę na strategi, którą polecał mi wcześniej Comparic, czyli Trend Follower. Tylko ciężko z sygnałami, chyba będzie trzeba mieć otwartych wiele par walutowych, bo chciałem skupić się tylko na dwóch. Tongue Oraz ciężko z tej strategi przeanalizować mi historię, bo nie wiem w jakiej minucie czasu pojawił się sygnał na danej świecy.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Comparic - 10-09-2014 13:21

(10-09-2014 11:43)Diabełek napisał(a):  Tak tylko pytałem. Tongue Obecnie siedzę na strategi, którą polecał mi wcześniej Comparic, czyli Trend Follower. Tylko ciężko z sygnałami, chyba będzie trzeba mieć otwartych wiele par walutowych, bo chciałem skupić się tylko na dwóch. Tongue Oraz ciężko z tej strategi przeanalizować mi historię, bo nie wiem w jakiej minucie czasu pojawił się sygnał na danej świecy.

Na dwóch parach ciężko Ci będzie znaleźć regularną ilość sygnałów Smile
Poprzeglądaj wątek: http://forum.comparic.pl/viewtopic.php?f=82&t=2103&hilit=trend+follower i zobacz na jakich tutaj ludziom generowały się sygnały.

Na pewno AUD/JPY – Dolar australijski/Jen
AUD/NZD – Dolar australijski/Dolar nowozelandzki
AUD/USD – Dolar australijski/Dolar amerykański
EUR/AUD – Euro/ Dolar australijski
EUR/CAD – Euro/Dolar kanadyjski
EUR/GBP – Euro/Funt szterling
EUR/JPY – Euro/Jen
EUR/USD – Euro/Dolar amerykański
GBP/JPY – Funt szterling/Jen
GBP/USD – Funt szterling/ Dolar amerykański
USD/CAD – Dolar amerykański/ Dolar kanadyjski
USD/JPY – Dolar amerykański/Jen