Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - malpa2 - 04-09-2014 17:44

olekn1 to jest rynek i tu nigdy niczego pewnym byc nie można i mogą występować anomalie.. a to że nie było wydarzen ekonomicznych, to nie ma nic do rzeczy, bo nawet wtedy ktoś może nagle zdecydować sie np. sprzedać jeny i kupić dolary i kurs leci nagle. Nie ma strategii 100% a że strategia zwiastuje zysk to tylko 1 sygnał, ale i tak wszystko weryfikuje rynek Wink


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Comparic - 05-09-2014 07:27

Co do przewidywań na rynku posłużę się cytatem z książki w transie inwestowania (recenzja: http://comparic.pl/w-transie-inwestowania-mark-douglas-otwiera-oczy-nawet-doswiadczonym-traderom/)

Historia jest taka. Świetny analityk z ogromną wiedzą, doskonale potrafiący używać cały wachlarz technik niestety nie potrafi sobie poradzić na rynku na własną rękę. Dostaje pracę jako analityk techniczny w dużym domu maklerskim w Chicago. Pewnego razu będący przed emeryturą prezes zarządu firmy, trader z 40-letnim doświadczeniem, ale nie mający pojęcia o analizie technicznej prosi naszego bohatera o wytłumaczenie zagadnienia. Analityk stosuje metodą „point and line” wyznaczającą dokładnie poziomy wsparcia i oporu. Pokazuje on prezesowi najbliższy poziom wsparcia i mówi, że rynek spadnie do tego poziomu i zawróci. I tutaj posłużę się już cytatem:

„Kiedy w końcu tam dotarł (rynek – przypisek M.W.), prezes spojrzał na analityka i powiedział: „To tutaj rynek ma się zatrzymać i rosnąć, prawda?” Analityk odpowiedział: „Oczywiście! To dołek dnia”. „Bzdura!” odparł prezes. „Popatrz”. Podniósł słuchawkę, poprosił z jednym z maklerów obsługujących rynek soi i powiedział: „Sprzedaj dwa miliony buszli soi”. Po trzydziestu sekundach od złożenia zlecenia ceny na rynku soi spadły o dziesięć centów na buszlu. Prezes odwrócił się, spojrzał na przerażoną twarz analityka i spokojnie zapytał: „Gdzie według ciebie miał się zatrzymać rynek? Jeżeli mogłem to zrobić ja, to może każdy.””


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - malpa2 - 05-09-2014 09:39

Jakie znacie firmy do opcji binarnych, gdzie można mieć otwarty rachunek w złotówkach? Oprócz TopOption oczywiście bo to wiem. Podoba mi się 24option, ale konto w dolarach trzeba mieć więc wpłata dolarami to dodatkowe koszty przelewu, no i bank policzy je po zawyżonym kursie bo nie mam konta walutowego ;/


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Comparic - 05-09-2014 09:43

eXbino ma w PLN.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Diabełek - 05-09-2014 09:44

Pierwsze co na myśl mi przychodzi to Topoption, BDSwiss lub Exbino Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - malpa2 - 05-09-2014 10:04

Exbino za bardzo nie znam, dobre opinie mają?

A bdswiss? Tam przecież tylko USD albo Euro, i jeszcze za wyplatę się płaci 25usd więc dzięki ale nie beka


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - sbgorka - 05-09-2014 10:06

24option kroi 30 za przelew bankowy, ale policz sobie wyzsze kwoty nawet przez skrilla puszczone tez Ci podjada pod takie kwoty


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Comparic - 05-09-2014 10:36

Jak ktoś się chce poważnie zajmować OB to radzę PLN Wink

Będziecie mieć kiedyś dobry rok, tysiące transakcji (bo tyle się robi grając te kilkanaście razy dziennie) i żeby to rozliczyć będziecie tydzień siedzieli i pluli sobie w brodę Wink
Bo przypominam:

każdy dzień zysków/strat w obcej walucie trzeba rozliczyć osobno na podstawie średniego kursu danej waluty w NBP.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Diabełek - 05-09-2014 10:38

@malpa przecież już o tym było.

Możesz mieć konto złotówkowe i wypłacać za free. Tylko jak wpłacisz 400 zł, to nim wypłacisz musisz to obrócić, czyli jak dobrze rozuiem wypłaty masz za free jak saldo będzie wynosić 800 zł.
http://zarabiam.com/Temat-BDSwiss-89394?pid=974438#pid974438


Ja mam zamiar z Topoption przenieść się na Exbino lub BDSwiss.

A opinii o exbino jest masa w internecie więc z pewnością znajdziesz, w dziale opcji tego forum.
Co to opinii to na każdego brokera będą osoby chwalące jak i przeciw.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - malpa2 - 05-09-2014 10:45

Tyle że PLN ma mało konkretnych firm.. tylko topoption i exbino z tego co piszecie.

edit: No jeśli bdswiss pozwala mieć konto złotówkowe no to fajnie. Jednak do mojej strategii ten broker nie pasuje bo mają np. parę eur/usd ustawioną na wygaśnięcia co 10 min a ja potrzebuje żeby było co 5 min.