Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 03-09-2014 16:32

Co po niektórzy inwestycję chcą połączyć z nauką albo pracą - jestem pod wielkim wrażeniem, że udaje się Wam się na to znaleźć czas. Ja sam nigdzie nie pracuje, a inwestuje w opcje i czasu mi czasami brakuje Rolleyes


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - sbgorka - 03-09-2014 16:33

To jest praca na caly dzienSmile choc pi pracy tez mozna znalezc kilka fajnych opcjiSmile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - olekn1 - 03-09-2014 16:54

(03-09-2014 16:32)MLN napisał(a):  Co po niektórzy inwestycję chcą połączyć z nauką albo praca - jestem pod wielkim wrażeniem, że udaje się Wam się na to znaleźć czas. Ja sam nigdzie nie pracuje, a inwestuje w opcji i czasu mi czasami brakuje Rolleyes

Ja do 16 jestem w szkolę, później trzeba posprzątać/iść na zakupy/pograć/pouczyć się/masa innych rzeczy* czyli zostaje parę godzin i na razie te parę godzin pozwala mi na ugranie 10-15 opcji dziennie Tongue Może dlatego, że gram na demie, więc mogę ryzykować, chociaż wiem, że nie powinienem, ale i tak wychodzi mi 70-80% skuteczności Big Grin

*Niepotrzebne skreślić Big Grin


Odp: Inwestowanie w opcje binarne? - Xkr - 03-09-2014 17:28

To tetowanie na kartce to tak normalnie ze godzina, ile, i czy +/-?

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Diabełek - 03-09-2014 18:55

Zapisuję wartość w momencie wejścia oraz godzinę, no i strzałkę góra/dół. I będąc zalogowanym na Topoption patrzę kiedy wygasają opcje i ustawiam według uznania najbliższe wygaśnięcie bądź kolejne.(EUR/USD co 15 minut u Topoption) Godzinę wygaśnięcia też zapisuje sobie na kartce.

Jak wejdzie to idzie + jak nie to -


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Comparic - 04-09-2014 10:41

(03-09-2014 16:32)MLN napisał(a):  Co po niektórzy inwestycję chcą połączyć z nauką albo pracą - jestem pod wielkim wrażeniem, że udaje się Wam się na to znaleźć czas. Ja sam nigdzie nie pracuje, a inwestuje w opcje i czasu mi czasami brakuje Rolleyes

Każdy ma różny styl. Niektórzy otwierają platformę na 30 minut dziennie i zarabiają, inni siedzą na niej 20 godzin i też zarabiają Wink Jak się dobrze zarządza czasem znajdzie się czas na wszystko - oczywiście w zależności od tego jaki preferujemy styl gry


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - olekn1 - 04-09-2014 16:18

Ej, czy często jest tak, że (w tym wypadku para EUR-USD) kurs waluty spokojnie sobie faluje i nagle, nawet nie w minutę potrafi spaść o 0.00200 i utrzymać ten kurs, lub jeszcze bardziej spadać? Do tego nie było ważnych wydarzeń ekonomicznych, a strategie Binary Extreme i Short-Term zwiastowały podwyższenie kursu? Ja rozumiem, że strategii nie powinno się wierzyć na 100% i to, że wszystko może się zdarzyć Tongue

PS. zauważyłem spadek cen od ok. 11:00 z 1.31425 do teraz 1.29500.

EDIT... kurs nagle wzrósł, czyli przypuszczeni były dobre Huh ale i tak może zna ktoś odpowiedź na moje pytanie? ;p


Odp: Inwestowanie w opcje binarne? - Xkr - 04-09-2014 17:26

Bo wiesz, trend spadkowy sklada sie nie tylko z tego ze leci na łeb na szyję, jest cos takiego jak LH, LL, mozliwe tez ze byl dodatkowy sygnal z PA

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - olekn1 - 04-09-2014 17:37

(04-09-2014 17:26)Xkr napisał(a):  Bo wiesz, trend spadkowy sklada sie nie tylko z tego ze leci na łeb na szyję, jest cos takiego jak LH, LL, mozliwe tez ze byl dodatkowy sygnal z PA

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

Jakbym coś z tego rozumiał Big Grin (znaczy LH i LL rozumiem)

Najlepsze jest to, że na razie 9 na 9 opcji mi weszło, ale to tak na farcie Big Grin (Stawiałem tak jak strategie mi kazały)


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 04-09-2014 17:43

Również są takie przypadki, że u brokerów wykresy są stałe, ale tak naprawdę po paru sekundach się aktualizują na właściwe.