Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 24-10-2012 15:13

jak wykres leci tak /\/\/\/\/\/\/\/\/\ to olewam i czekam Tongue dlatego są dni kiedy nic nie inwestuję. Np. teraz bym na złoto postawił jeśli o 16.40 będzie trend spadkowy nadal

A co do wypłaty to w takim razie posłucham Was i zlecę wypłatę 1500€, zobaczymy Big Grin


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - casern1 - 24-10-2012 15:30

wypłacaj Smile na wyjazda na ferie styknie Wink rzesztą w sobote ma snieg pandać także styknie ci na pożądne sanki Big Grin nie musisz wyjażdzać nigdzie TongueP


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 24-10-2012 15:46

jeśli wypłacą to będzie kieszonkowe na Sylwestra Big Grin


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - bodek7654 - 24-10-2012 16:34

sledze temat od poczatku i wasze sukcesy sa naprawde imponujace , patrzac na was bardzoe chetnie i ja chcialbym w tym zaczac , ale jak wiadomo zeby sie zacos brac trzeba troche o tym wiedziec i posiadac trcohe kasy na koncie wiec tutaj chcialbym zadac kilka pytan
1. jaka jest mi potrzebna wiedza abym zrozumial caly system
2. jaki kapital minimalny oraz optymalny wedlug was
3. oraz najwazniejszy czy zarabianie przez ten system jest w pelni respektowane przez prawo ,gdyz np obstawianie meczy np na bwin jest nielegalne w swietle polskiego prawa, gdyz bwin nie odprowadza podatku w polsce od zakladu
pozdrawiam


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 24-10-2012 16:53

Zacznę odpowiadać od końca, ale oczywiście alfą i omegą nie jestem więc uzupełnienia ze strony kolegów mile widziane

3. Opcje binarne działają tak jak forex - a forex jest respektowany przez prawo. Nie obstawiasz tu meczy, które mogą być ustawiane, a inwestujesz w aktywa (waluty, towary itp). Możesz samodzielnie (a nawet należałoby) odprowadzić podatek od zarobionych pieniędzy. Exbino wypłaci Ci zarobek, ale to Ty musisz zapłacić od tego podatek.

2. Minimalny kapitał to 150€ albo 200$. Ja wpłaciłem 200€ na wypróbowanie platformy. Są pewnie osoby, które wpłacają więcej. Gdzieś wyczytałem, że im większy kapitał wpłacisz tym więcej możesz zarobić, ale to działa też w drugą stronę - im więcej wpłacisz tym więcej możesz stracić w razie niepowodzenia, a nie ukrywajmy - ryzyko jest.

1. Zupełnie podstawowe informacje znajdziesz na stronkach, które były już tu przywoływane: opcjebinarne.com.pl i forexopcjebinarne.pl - masz tam filmiki i kopię przewodnika pdf.
A reszta to własne obserwacje, obserwacje podawane tu na forum. Warto też poczytać informacje prezentowane na samej platformie. Wiadomo, że nikt Ci nie poda pewniaków, bo nikt nie wie czy dana waluta pójdzie za 2 sekundy w górę czy w dół. Można jedynie obserwować, zapisywać sobie spostrzeżenia, ale tak naprawdę zawsze jest ryzyko.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - kleomenes - 24-10-2012 17:23

Ja odpowiem na 1 pytanie bo co do reszty to inwestor napisał już co było do napisania.
Otóż: proponuję najpierw sprawdzić w jakiś sposób czy masz fart Big Grin Jak masz to wchodź, zobacz ile kolega wyżej zarobił. Jak nie masz farta to przeturlasz wszystko Tongue Tyle.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 24-10-2012 18:48

Bawię się właśnie w opcje 60s, chociaż nie wiem czy można nazwać zabawą stawianie dość dużych pieniędzy. Dam Wam znać za kilka minut, do godziny, jaki tego efekt jest


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - kleomenes - 24-10-2012 18:51

Bawienie się w 60sek kwotami rzędu 250 Euro ? Zazdroszczę zdrowia, ja bym wykitował beka


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 24-10-2012 18:56

Cały czas mówię, że gdyby to był mój kapitał to bym w życiu sie na to nie zdecydował Tongue Ale skoro mam zebraną kasę z wygranych to mogę w razie czego ją stracić. W życiu straciłem już znacznie większe sumy niż 250 czy 500€ na jednej transakcji, więc trochę nerwów już mam zjedzone Tongue


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - kleomenes - 24-10-2012 18:58

Na mam nadzieję, że Ci się uda i obejdzie się bez niespodzianek. Daj znać jak poszło. Trzymam kciuki Smile