Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 02-09-2014 10:16

Zobacz jak równo o 9:00 ja bylo wydarzenie ekonomiczne w Hiszpani: Zmiana stopy bezrobocia w Hiszpanii - poleciał ostro w dół.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - sbgorka - 02-09-2014 10:23

Myslisz, ze sie odbije po tum spadku?


Odp: Inwestowanie w opcje binarne? - Xkr - 02-09-2014 11:20

E tam, grajcie JPY, ja w ogole nie gram edka, wkurwia mnie ta para

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - sbgorka - 02-09-2014 11:21

Jest dzika to faktSmile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 02-09-2014 11:23

próbowaliście swoich sił na indeksach albo towarach?


Odp: Inwestowanie w opcje binarne? - Xkr - 02-09-2014 16:21

Nie

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 02-09-2014 16:48

Chyba będę musiał się na nich rozejrzeć i wybadać sytuację.


Odp: Inwestowanie w opcje binarne? - Xkr - 02-09-2014 17:56

Dobrze by bylo

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Diabełek - 02-09-2014 18:59

Obecnie działałem na strategi short-term na M5 jednak to mi nie wystarcza. Niedawno wgrałem strategię RSI premium. I tak sobie obserwuję, dwa wykresy na raz z obiema strategiami.

Dlaczego? Myślę, że pierwsza strategia może wspomóc drugą i odwrotnie. Być może łatwiej w ten sposób będzie określić 'pewniaki'. Tylko trzeba znaleźć dobry punkt wejścia.

Grał ktoś z was wspierając się powyższymi strategiami na razy? Macie jakieś wnioski lub rady? Z chęcią wysłucham Wink


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Comparic - 02-09-2014 19:17

Panie i Panowie o jedno Was proszę - gra na rynkach kapitałowych nie jest łatwa. Skupcie się na jednym rynku. Jeśli my publikujemy analizy indeksów to są one od osób grających od wielu lat na nich, jeśli są to towary to są to zawodowi traderzy którzy są tam kilkanaście lat.

Rynki nie są trudnie, ale nie są też łatwe. Ich specyfikę wyłapuję się nawet kilka cykli (hossa, bessa)

Skupcie się na czymś i to poznajcie dogłębnie - to ma płacić.