Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 01-09-2014 21:03

Wam normalnie działa MT4 na Alpari? Bo u mnie pokazuje, że nie ma połączenia z internetem, a jak odświeże platformę to wykresy są już aktualne, ale nadal mam komunikat, że nie ma połączenia z internetem Lol


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Diabełek - 01-09-2014 21:25

Znalazłem niewymienianą tutaj na zarabiam platformę z kopiowaniem traderów. Skoro ma kopiowanie to może i na BDSwiss tą funkcje przywrócą.

Poszukam więcej info ja temat tej platformy i podam namiary. Wink


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - sbgorka - 01-09-2014 21:40

Dziala normalnie mt4. Nic nie tnie.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 01-09-2014 23:12

(01-09-2014 21:25)Diabełek napisał(a):  Znalazłem niewymienianą tutaj na zarabiam platformę z kopiowaniem traderów. Skoro ma kopiowanie to może i na BDSwiss tą funkcje przywrócą.

Poszukam więcej info ja temat tej platformy i podam namiary. Wink

To ciekawe, bo szukałem innych, ale tylko znam eToro, ale to pod Forex. Ale jak znajdziesz to daj znać - zobaczymy czy warto.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Diabełek - 02-09-2014 07:15

Co ciekawe wykresy ma te sam co na BDSwiss.

@MLM Nie bardzo mam dziś czas, więc podsyłam Ci link, zbadasz go swoim okiem Smile
Konta ma w EUR, USD i GBP. Depozyt 100 EUR, 100 USD.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - paw9191 - 02-09-2014 08:47

to co to za portal co oferuje kopiowanie najlepszych na opcjach ? Na etoro nic nie zarobisz bo tam sami amatorzy robią za guru.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Diabełek - 02-09-2014 09:02

To nie etoro. Tongue

Jak będzie wart polecenia, to się dowiecie. Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - sbgorka - 02-09-2014 09:02

Jak widzicie edka dzisiaj?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 02-09-2014 09:57

EUR/USD już powoli szykuje się do odbicia w górę, ale myślę że gdyby postawić teraz opcje na "call" na 5 -7 dni to będzie dobrze Tongue


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - sbgorka - 02-09-2014 09:57

Alez ja pociaglo w dolSmileSmileSmile