Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - chladek317 - 29-08-2014 01:33

Ja sądzę inaczej, bo nie raz patrze na kalendarz ekonomiczny i nagle jak jest jakieś wydarzenie jest bardzo często nagły skok albo spadek.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - malpa2 - 29-08-2014 08:42

Xkr to chyba tak Al Brooks do tego podchodzi. No i pewnie nie on sam, ale z tego co czytałem to on szczególnie.
A że są skoki i spadki to wiadomo, bo jedni uważają że ogłoszą np. że liczba bezrobotnych w USA wzrośnie, a drudzy że będzie raport, że wszystko jest ok i bezrobotnych (oraz zasiłków) ubyło.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Comparic - 29-08-2014 09:31

To jest absolutnie błędne rozumowanie jeśli chodzi o to, że system jest tylko wskazówką.

Trzeba kierować się w 100% strategią, nie intuicją etc. To jakaś herezja - sorry, ale tak jest.

Strategie są po to, żeby się ich trzymać w 100%.

Po to poświęcamy nasz czas żeby mieć w 100% określone metody wejścia w pozycję, zarządzania kapitałem, zarządzania otwartą pozycją (Forex) i zamykania pozycji (Forex). Tutaj nic nie może być pozostawione intuicji, widzimisię, dyspozycji dnia itp. itd.

Co do kalendarza ekonomicznego. Tutaj jest codziennie komentarz: http://comparic.pl/category/komentarz-dzienny-makro/ do wydarzeń z dnia poprzedniego, do tego co najważniejsze w dniu obecnym, co i jak może wpłynąć na walutę.

Co do samych danych z kalendarza, to można przyjąć (w dużym uproszczeniu), że najważniejszy jest odczyt w stosunku do prognozy. Jeśli różni się in plus waluta będzie się umacniać, in minus osłabiać.

Oczywiście nie jest to wartość bezwzględna, bo większa liczba nowo zarejestrowanych bezrobotnych jest gorszą daną od prognoz.
Do najważniejszych danych należą stopy procentowe, a także inflacja (bo jest powiązana ze stopami procentowymi).


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - sbgorka - 29-08-2014 10:07

Szczerze mowiac jak poczatkujacy grajac strategia wyszedlem z depi na plus, a analizujac sam zszedlem pinizej jego. Uzupelniam wiedze teoretyczna bo ewidentnie mi jej brakuje. Ale trzymanie sie strategi mimo, ze bedzie pokazywac dwa dobre wejscia dziennie jest lepsze niz pudlowanie na slepo i tracenie kasy. Z czasem kiedy dosw. wzrosnie moze te strategie beda mniej istotne dla mnie


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 29-08-2014 10:11

(28-08-2014 22:11)olekn1 napisał(a):  MLN, jakbyś mógł kiedyś jakiś poradnik napisać o kalendarzu ekonomicznym, bo chociaż łatwo wyczytać co kiedy będzie, to trudniej już mi rozszyfrować, jaki wpływ mają poszczególne elementy do całości Big Grin

Będę nad tym myślał Wink

(29-08-2014 09:31)Comparic napisał(a):  To jest absolutnie błędne rozumowanie jeśli chodzi o to, że system jest tylko wskazówką.

Trzeba kierować się w 100% strategią, nie intuicją etc. To jakaś herezja - sorry, ale tak jest.

Strategie są po to, żeby się ich trzymać w 100%.

Po to poświęcamy nasz czas żeby mieć w 100% określone metody wejścia w pozycję, zarządzania kapitałem, zarządzania otwartą pozycją (Forex) i zamykania pozycji (Forex). Tutaj nic nie może być pozostawione intuicji, widzimisię, dyspozycji dnia itp. itd.

Nie można zaufać w 100% strategiom, bo nie ma takiej strategii, która ZAWSZE zagwarantuje nam zarobek. Rolleyes

Potrzebny jest zdrowy rozsądek/logiczne myślenie - później nic dziwnego, że ludzie tracą kasę przez to że zawiódł ich system z którego korzystali.

(29-08-2014 10:07)sbgorka napisał(a):  Ale trzymanie sie strategi mimo, ze bedzie pokazywac dwa dobre wejscia dziennie jest lepsze niz pudlowanie na slepo i tracenie kasy.

Ale nikt Tobie nie karze inwestować na ślepo - chodzi o to, by przy stosowaniu strategii, kierował się zdrowym rozsądkiem Wink


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - sbgorka - 29-08-2014 10:38

Totez rak robieSmile wzialem sie na porzadnie z mm mimo, ze gram na demo i ystalulem, ze nie robie wiecej jak 2 opcje na parZe walutowej. Skupiam sie poki co na dwoch gliwnych eyro/dolar i dola/jen. Ale nie ukrywam, ze na dolar/funt tez widze ciekawe zagrania.


Odp: Inwestowanie w opcje binarne? - Xkr - 29-08-2014 11:46

Nie wiedziec dlaczego ale jakos nie lubie edka, wole pary z JPY, comparic kiedy ten poradnik o PA bd? Jestem ciekaw co tam naskrobiecie ;D

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Comparic - 31-08-2014 20:21

E-book zbiegnie się prawdopodobnie z pewnym debiutem na polskim rynku Wink


(29-08-2014 10:11)MLN napisał(a):  
(29-08-2014 09:31)Comparic napisał(a):  To jest absolutnie błędne rozumowanie jeśli chodzi o to, że system jest tylko wskazówką.

Trzeba kierować się w 100% strategią, nie intuicją etc. To jakaś herezja - sorry, ale tak jest.

Strategie są po to, żeby się ich trzymać w 100%.

Po to poświęcamy nasz czas żeby mieć w 100% określone metody wejścia w pozycję, zarządzania kapitałem, zarządzania otwartą pozycją (Forex) i zamykania pozycji (Forex). Tutaj nic nie może być pozostawione intuicji, widzimisię, dyspozycji dnia itp. itd.

Nie można zaufać w 100% strategiom, bo nie ma takiej strategii, która ZAWSZE zagwarantuje nam zarobek. Rolleyes

Potrzebny jest zdrowy rozsądek/logiczne myślenie - później nic dziwnego, że ludzie tracą kasę przez to że zawiódł ich system z którego korzystali.

Wtedy się strategię modyfikuje z chłodną głową, bazując na dzienniku transakcyjnym, statystykach, analizie zmiany sytuacji rynkowej itd.

Tylko w ten sposób można zrobić pieniądze. Czas na myślenie i analizowanie w jaki sposób grać jest poza rynkiem, na rynku musimy wiedzieć dokładnie co zrobić, kiedy, jak i dlaczego.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 31-08-2014 21:33

(31-08-2014 20:21)Comparic napisał(a):  Czas na myślenie i analizowanie w jaki sposób grać jest poza rynkiem, na rynku musimy wiedzieć dokładnie co zrobić, kiedy, jak i dlaczego.

Tylko nie zapominaj o tym, że rynek diametralnie się zmienia, więc myśleć należy również cały czas.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - sbgorka - 01-09-2014 10:48

Co sadzicie dzisiaj o parze eur/usd?widac odbicie od rana ale trend jest spadkowy. Kolejny szczyt czy trend sie przelamie?