Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - malpa2 - 28-08-2014 08:35

Comparic a co sądzisz o osobie jaką jest Al Brooks? Bo znalazłem informacje że niedługo zostanie przetłumaczona jedna z jego książek na język polski (ta o analizie Price Action). Myślę że może być to wartościowa lektura, zwłaszcza że dość dokładnie chcą ją przetłumaczyć a jak wiadomo nie jest to takie proste.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 28-08-2014 10:40

(28-08-2014 07:04)Comparic napisał(a):  Generalnie korzystajcie z czego chcecie, ale solidarność musi być.

Alpari w ogóle w branży ma dość kiepskie opinie bo to "ukryty" Market Maker. Długo by tu dyskutować, natomiast nie zamierzam tego robić, bo smutni panowie powiązani z tym brokerem nie śpią.

Co ma wspólnego Alpari z decyzjami Rosji? facepalm

Bezsens. To tak jakbyśmy mieli zakazać poruszania się rosyjskich marek samochodów typu: Lada, MAZ albo chociażby Kamazy, pomimo tego że jeżdżą nimi również Polacy - dużo by można było wymieniać przykładów.

Alpari ma 23 pary walutowe na koncie demo, za które nic nie płacimy, więc w porównaniu na przykład z FXSalt to jest kosmos Wink


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Comparic - 28-08-2014 11:16

Akurat z demo to nie jest problem. U cypryjskich można mieć dużo więcej.

Malpa2 co do Ala to on jest dość specyficzny, ale na pewno warto się zainteresować. Jest kilka artykułów (a może nawet kilkanaście) dotyczących jego stylu tradingu na Comparic. Możesz sam ocenić.

Mamy też wkład w tłumaczenie książki dlatego zaraz po debiucie będą konkursy, w których będzie można ją wygrać.


Odp: Inwestowanie w opcje binarne? - Xkr - 28-08-2014 12:24

Ciekawe, comparic mozesz mi dac linka do tych webinariow o PA?, nie moge sie odnalesc na Twojej stronie, szczerze mowiac bardziej odpowiada mi styl Niala niz Al, pozatym cos mi kiedys przelecialo przed oczami ze Nial uczyl sie od Jamesa16 z forexfactory no i nie ma dobrych opini jesli chodzi o platna czesc jego strony

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - malpa2 - 28-08-2014 16:24

Comparic już połowę jego artykułów przeczytałem, całkiem ciekawe. Podoba mi się jego tok rozumowania.

A czy ktoś zna brokera gdzie można grać parę USD/PLN? Bo kiedyś przypadkiem gdzieś widziałem ale nie pamiętam już gdzie ;/


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Comparic - 28-08-2014 19:36

USD/PLN jest prawie wszędzie u brokerów mocno obecnych na polskim rynku
Czyli od cypryjskich: Iron, Hotforex, XM po oczywiście wszystkich polskich na czele z mForex, Alior, TMS, XTB, Boś itd.

Co do Price Action - podejście Niala jest dużo bardziej przejrzyste. Co do Jamesa to również sporo obserwowałem jego wątek, natomiast on stosował raz bary, dwa miał troszkę inne nazwy setupów, trzy różnic była jeszcze masa Wink

Cały czas dopracowujemy nowy wygląd strony stąd może nie do końca jeszcze wszystko widać. Wpisz w wyszukiwarce Buy czy Sell - znajdziesz linki do zapisów. Wystarczy raz się zapisać i z linku można się logować. Codziennie o 8:30 jest webinar, ja prowadzę w środę Price Action.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - olekn1 - 28-08-2014 20:50

Dzisiaj po swojemu wykorzystałem strategie RSI Premium i Binary Extreme z binary24 (Interwały 15 minut), trochę ciężko to wytłumaczyć, ale używałem na raz tych strategi i swojej intuicji Big Grin Skuteczność: 83%!!! Szkoda tylko, że gram na demie na razie smutny


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 28-08-2014 21:46

Pamiętaj, że strategie to tylko dodatkowa pomoc - trzeba kierować się głównie swoją intuicją/tokiem rozumowania Wink


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - olekn1 - 28-08-2014 22:11

(28-08-2014 21:46)MLN napisał(a):  Pamiętaj, że strategie to tylko dodatkowa pomoc - trzeba kierować się głównie swoją intuicją/tokiem rozumowania Wink

Oczywiście strategia tylko do pomocy Smile Bo jednak te strategie "swoje typy" mają co jakieś dwie godziny, a sam ugrałem w trzy godziny 11 na 13 opcji Smile Głównie nastawiałem się na spadek euro.

MLN, jakbyś mógł kiedyś jakiś poradnik napisać o kalendarzu ekonomicznym, bo chociaż łatwo wyczytać co kiedy będzie, to trudniej już mi rozszyfrować, jaki wpływ mają poszczególne elementy do całości Big Grin
Np. jest PKB USA raz na kwartał (najwyższy poziom znaczenia), które wzrosło o 0.2%, rozumiem, że oznacza to wzrost wartości dolara? Jak można tę wartość oszacować? Czy po prostu można się spodziewać o tej godzinie jakiegoś wzrostu i kupić opcję np. godzinę przed tym wydarzeniem? Jeżeli źle myślę, no to jak pisałem, że nie bardzo umiem czytać z kalendarza i jestem w tym zielony Lol


Odp: Inwestowanie w opcje binarne? - Xkr - 29-08-2014 00:56

To tak btw : jedna szkola inwestowania uwaza ze wszystkie wydarzenia ekonomiczne sa juz zawarte w cenie

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2