Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - sbgorka - 26-08-2014 17:37

Wiec na jakiej podstawoe pidejmujesz decyzje wejscia? Czym sie sugerujesz?


Odp: Inwestowanie w opcje binarne? - Xkr - 27-08-2014 01:26

Poczytaj o Price Action. Ja nie uzywam zadnych wskaznikow, oscylatorów itp, tylko czysty wykres

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - sbgorka - 27-08-2014 09:37

Ok jestes w stanie zrobic peint screen z trafnej opcji i opisac czym sie w danej chwili sugerowales i na jakimbintetwale?


Odp: Inwestowanie w opcje binarne? - Xkr - 27-08-2014 10:54

Jestem, dzisiaj bd miec to w tym temacie poznym popoludniem

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - sbgorka - 27-08-2014 11:02

Super, dziekiSmile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Comparic - 27-08-2014 12:03

Co do Price Action to codziennie na Comparic są analizy tą techniką, a co środę o 8:30 w cyklu buy czy sell jest webinar dotyczący tej techniki (darmowy oczywiście).

Wkrótce ukaże się około 40 str. e-book z opisem strategii Price Action na Opcje Binarne.

Żeby jeszcze troszkę dodać to co poniedziałek ukazuje się tygodniowy pogląd na rynek Niala Fullera - światowego guru Price Action. Oczywiście po polsku, mamy od Niala zgodę na tłumaczenie.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Anonimowy009 - 27-08-2014 12:17

Moje ostatnie gry na demo są nawet udane, także powoli przymierzam się do gry na real koncie Wink

[Obrazek: om6md1.jpg]


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - malpa2 - 27-08-2014 12:31

(27-08-2014 12:03)Comparic napisał(a):  Co do Price Action to codziennie na Comparic są analizy tą techniką, a co środę o 8:30 w cyklu buy czy sell jest webinar dotyczący tej techniki (darmowy oczywiście).

Wkrótce ukaże się około 40 str. e-book z opisem strategii Price Action na Opcje Binarne.

Żeby jeszcze troszkę dodać to co poniedziałek ukazuje się tygodniowy pogląd na rynek Niala Fullera - światowego guru Price Action. Oczywiście po polsku, mamy od Niala zgodę na tłumaczenie.

To fajnie, bo akurat czytam i uczę się Price Action tyle że na anglojęzycznym forum bo tam jest tego mnóstwo z rysunkami. Ale powiem Ci że masz świetną stronę z analizami bo aktualnie ją czytam i sporo fajnej wiedzy znalazłem Wink. Trzymaj tak dalej i czekam na ten e-book Wink


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Comparic - 27-08-2014 14:13

(27-08-2014 12:31)malpa2 napisał(a):  
(27-08-2014 12:03)Comparic napisał(a):  Co do Price Action to codziennie na Comparic są analizy tą techniką, a co środę o 8:30 w cyklu buy czy sell jest webinar dotyczący tej techniki (darmowy oczywiście).

Wkrótce ukaże się około 40 str. e-book z opisem strategii Price Action na Opcje Binarne.

Żeby jeszcze troszkę dodać to co poniedziałek ukazuje się tygodniowy pogląd na rynek Niala Fullera - światowego guru Price Action. Oczywiście po polsku, mamy od Niala zgodę na tłumaczenie.

To fajnie, bo akurat czytam i uczę się Price Action tyle że na anglojęzycznym forum bo tam jest tego mnóstwo z rysunkami. Ale powiem Ci że masz świetną stronę z analizami bo aktualnie ją czytam i sporo fajnej wiedzy znalazłem Wink. Trzymaj tak dalej i czekam na ten e-book Wink

A o jakim forum mówisz dokładnie? Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - malpa2 - 27-08-2014 14:24

Cytat:A o jakim forum mówisz dokładnie? Smile

binaryoptionsdaily.com Smile