Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - kleomenes - 22-10-2012 21:14

Naprawdę graty, jak będą jakieś większe wygrane to se na tapetę walnę beka


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - dawiddo - 23-10-2012 08:31

Ciekawe to jest z tym bonusem. Inwestor masz farta niezłego heh korzystajSmile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 23-10-2012 20:16

Fart się kiedyś kończy... Oby nie za szybko Big Grin

A tymczasem info z wczoraj - transakcje 60s

[Obrazek: e21de4a957302.jpg]

875€ w mniej niż godzinę....

Chyba kończę i wypłacam, bo wierzyć mi się nie chce że tak dobrze idzie.

Na chwilę obecną - 1711.5€ na plus

Wypłacać wszystko i spier.. by nie stracić?
Wypłacić część i obracać tym, co zostanie?
Nie wypłacać i obracać dalej?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - ThePro - 24-10-2012 05:58

Zostaw sobie z 200 euro i resztę wypłać jak fart dalej Ci będzie sprzyjał pomnożysz to szybko Smile a jak byś stracił to i tak jesteś na sporym plusie Big Grin


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - teel - 24-10-2012 06:12

Tak jak powiedział użytkownik wyżej, zostaw sobie 'parę groszy' na możliwość pomnożenia, a resztę wypłacaj, ciekawi mnie czy wypłacą taką kwotę bez problemu.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - kleomenes - 24-10-2012 07:07

Z tą tabelką wyżej to mission impossible Smile
Zgodzę się z przedmówcami w 100%

P.S
Mi zostało do obrotu bonusem 145.5$ tylko, tak że looz Big Grin
Inwestor, skoro tak dobrze Ci idzie i masz fart to może mi pomożesz Tongue Mam na koncie 44.5$, wpłacam 200$, obstawiam standardowo coś na 70%, wygrywam i mam 370$ + 44.5$ = 414.5$ - przy 400$ zainwestowanych Huh


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - casern1 - 24-10-2012 13:43

ale widzicie jak cena złota i ropy zjechała w dół ??? masakra.. Xpokerface przez dwa tygodnie cena spadła ~~60$ na złocie.. 2


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 24-10-2012 14:40

Ja cały czas powtarzam - w standardowych opcjach olej i złoto. Te opcje mi najczęściej wychodzą.
A wczoraj to chyba exbino miało zepsutą platforme Tongue bo nie chce mi sie wierzyć, że w 60s udało mi sie tak dobrze trafiać.

Ale robiłem tak: jak w jednej transakcji trafiłem (obstawiałem np. w dół) to natychmiast odpalałem następną, identyczną, czyli ponownie to samo aktywo i ponownie w dół. Czyli nie szukałem nowego aktywa. Z resztą widać że najpierw euro cisnąłem a potem AUD/USD


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - ThePro - 24-10-2012 14:54

Nie zwróciłem nawet uwagi na to. Ciekawa taktyka Tongue


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - casern1 - 24-10-2012 14:59

no ok ale to jest dobre przy trandzie spadkowym gdy cena leci z np najwyzszej dzisiejszego dnia. raczej nie dasz rady jesli wykres leci tak /\/\/\/\/\/\/\ Big Grin kiedy masz wachanie w przedziale 0.010