Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Diabełek - 19-08-2014 14:23

O 14.33 naszego czasu tak ładnie spadła para EUR/USD postawiłem, że wzrośnie o 15.00, ale lipa wciąż minimalnie spada niżej. smutny

EUR/CAD o 14.32 też ładnie poleciało w dół, więc postawiłem, że o 15.30 pójdzie w górę. Też spadło, ale powoli odrabia. Aby tak dalej jeszcze przez 8 minut Lol


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 19-08-2014 14:29

Zobacz w kalendarzu ekonomicznym, co dzisiaj jest do wieczora - same wydarzenia dla USD! Big Grin


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Diabełek - 19-08-2014 14:35

Czyli USD dalej wbijać będzie EUR w ziemię? Big Grin


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - sbgorka - 19-08-2014 14:49

Ja dzisiaj pasuje juzSmile wynik 2:2 ale ciezko cos obstawic:


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 19-08-2014 14:57

Właśnie wydarzenia ekonomiczne mają to do siebie, że tu nie da się nic przewidzieć (przynajmniej w moim wypadku) dlatego wtedy się nie powinno inwestować, bo rynek całkiem wariuje.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Ropsont - 20-08-2014 13:55

Widzę, że sporo osób ma problem z odczytywaniem i interpretowaniem wydarzeń na kalendarzu ekonomicznym. Chyba nagram wam taki mały video-poradnik na YouTube jak rozumieć te zapisy. Postaram się wypuścić go w poniedziałek.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Nupek369 - 20-08-2014 14:06

(20-08-2014 13:55)Ropsont napisał(a):  Widzę, że sporo osób ma problem z odczytywaniem i interpretowaniem wydarzeń na kalendarzu ekonomicznym. Chyba nagram wam taki mały video-poradnik na YouTube jak rozumieć te zapisy. Postaram się wypuścić go w poniedziałek.

Chętnie obejrzę Wink


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Diabełek - 20-08-2014 17:49

@Ropsont świetny pomysł, chętnie obejrzę. Obecnie nie inwestuję jeżeli coś w kalendarzu jest o danej walucie w danym czasie.

Początkowo opcje binarne były dla mnie ciężkie 30% skuteczności. Za to na 60s było o wiele lepiej.
Jednak dziś przeprosiłem zwykłe opcje i gram spokojniej Big Grin

Dziś 3 na 4 opcje trafione. Huh Akurat trafiłem na ładne trendy spadkowe. Spokojnie szły w dół bez rollercoastera.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 21-08-2014 09:43

W sumie dobrze, że Ropsont chcesz stworzyć ten filmik, bo coraz częściej mnie ludzie wypytują o to w prywatnych wiadomościach Tongue


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - sbgorka - 21-08-2014 14:28

Czy ktos z Was obserwowal moze zachowanie par walutowych usd/jpy do eur/usd zaraz po ogloszeniu danych eko? Dzisiaj zrobilem pierwszy dzien obserwacji i para usd/jpy spadala mocno a w tym samym czasie druga poszla mocno w gore. Zachowanie odwrotnie proporcjonalne i dwie opcje 5 min zaryzykowane, obie weszly. Ktos sprawdzal moze taka sytuacje?