Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Stalmer - 17-08-2014 23:54

No dzięki.
Na razie i tak jestem na etapie obserwacji, nauki i grania na demo.

Niestety zanim zacznę grać za prawdziwe pieniądze troszkę jeszcze minie (Mam 15 lat pokerface )

Na ostatnie 20 transakcji, które grałem przez ostatnie 2 tygodnie wygrałem 15 co daje skuteczność 75 %
Ciekawe czy na real koncie też by to tak wyglądało Jerk2


Odp: Inwestowanie w opcje binarne? - Xkr - 18-08-2014 00:34

Powinno

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - PremAccHack - 18-08-2014 01:07

Czy ja wiem, na Realu zawsze inaczej się gra. Bukmacherka to ciężki kawałek chlebka Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - malpa2 - 18-08-2014 08:18

Stalmer jeśli po 100-200 transakcjach nadal będziesz miał taką skuteczność to szczerze pogratuluje, ale 20 to trochę za mało by jednoznacznie stwierdzić czy dobrze grasz.

Co do 15 lat to zawsze możesz założyć konto na pełnoletniego brata Wink


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 18-08-2014 10:36

A później brat będzie musiał się rozliczyć z Jego inwestycji Lol


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - sbgorka - 18-08-2014 10:37

Mam pytanie do bardziej doswiadczonych:)czy ktos z Was testowal strategie short z strony binary24 badz inna z tej strony?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Ropsont - 18-08-2014 11:16

(18-08-2014 08:18)malpa2 napisał(a):  Stalmer jeśli po 100-200 transakcjach nadal będziesz miał taką skuteczność to szczerze pogratuluje, ale 20 to trochę za mało by jednoznacznie stwierdzić czy dobrze grasz.

Co do 15 lat to zawsze możesz założyć konto na pełnoletniego brata Wink

Lepiej nie podsuwać takich pomysłów. Opcje binarne to nie jest zabawa. Sam siedzę nad tym dość długo i widzę jak łatwa jest możliwość popłynięcia na tym gruncie. Trzeba ćwiczyć taktykę i cierpliwość. Myślę, że w wieku 15stu lat odpuścić sobie póki co opcje binarne i zająć się stabilnym zarabianiem, a na inwestowanie przyjdzie jeszcze w życiu czas.

Co do strategii z binary24.pl - to sprawdzają się ale trzeba mieć wzgląd na dane ekonomiczne bo czasami wskaźniki repaintują. Mimo wszystko odrobina inteligencji wystarczy żeby mieć te 70% skuteczności. Niedługo zakładam własny dziennik inwestora, gdzie będę publikować moje wyniki między innymi z tych strategii Cool


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - malpa2 - 18-08-2014 11:29

@Ropsont

Czy ja wiem czy 15 lat to mało? Gówniarze w wieku 13,14 lat już grają w zakłady bukmacherskie Wink Oczywiście tylko podsunąłem pomysł, do niczego nie namawiam bo 15 lat to młody wiek jeszcze. No i czekam na ten dziennik z Twojej strony.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - sbgorka - 18-08-2014 11:40

Tez go bede wypatrywal bo strategie wydaja sie byc skuteczne i nie zbyt skomplikowaneSmile dzieki nim udalo sie odrobic troche z depizytu demoSmileSmile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 18-08-2014 11:42

(18-08-2014 11:29)malpa2 napisał(a):  Czy ja wiem czy 15 lat to mało? Gówniarze w wieku 13,14 lat już grają w zakłady bukmacherskie Wink

Nie porównujmy prawdziwej bukmacherki sportowej do opcji binarnych. Owszem, mają sporo wspólnych cech, ale dzieciaki w wieku 13/14 lat jak grają w zakłady, to z reguły orientują się temacie (czasami grają w ciemno). Wątpie, by ktoś w tak młodym wieku mógł się szybko odnaleźć w świecie opcji/Forexu. To jest całkiem inny świat, z którym przeciętny Polak nie ma do czynienia Wink