Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



Odp: Inwestowanie w opcje binarne? - Xkr - 15-07-2014 11:22

To jest regulowany broker?

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 15-07-2014 11:28

Tak, na samym dole ich strony masz o tym info Wink


Odp: Inwestowanie w opcje binarne? - Xkr - 15-07-2014 14:45

Zastanawiam sie czy tam sie nie przeniesc, TopOption zaczyna mnie juz denerwowac, konto demo od 200$ :/, co o tym sadzisz Mln?

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 15-07-2014 15:51

Osobiście nie korzystałem z tej platformy, więc ciężko mi stwierdzić, czy warto. Zauważyłem, że już kilka osób z forum tam się zarejestrowało. Mają strasznie niskie zwroty procentowe, co mnie bardzo martwi. Ale i tak wybór należy do Ciebie Wink


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Blackerer - 22-07-2014 15:56

Witam, testuje obecnie platformę topoption i mam jedno pytanie, odnośnie prognozowania zmian cen walut. Z jakich stron korzystacie przy prognozowaniu 15-minutowych zmian kursów?
Wszystkie które znalazłem są minimalnie na cały dzień a sam zakres 15/ 30 minutowy jest niemożliwy do wyizolowania. (najlepiej w formie wykresu liniowego)

A co do samej platformy support ok, wypłaty ok, wykresy i ich prognozy do dupy stąd też moje pytanie Big Grin
Ja wpłaciłem 100 $ i normalnie po zwyczajowej weryfikacji (dowód i wyciąg bankowy np.) można inwestować.


Odp: Inwestowanie w opcje binarne? - Xkr - 22-07-2014 18:00

Ciezko powiedziec, mozna wejsc 15 min po ogloszeniu danych, no ale wtedy moze byc szalenstwo, swoja droga ciekawe pytanie

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 22-07-2014 18:01

Chodzi Tobie o sam kalendarz ekonomiczny, czy kurs walut?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Blackerer - 22-07-2014 18:09

kursy walut choć pytanie można podciągnąć pod kurs akcji/towarów ect.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 22-07-2014 18:29

Czy to Tobie pomoże? http://www.binary24.pl/pl/top/kursy_walut


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Blackerer - 22-07-2014 18:38

Takich setki znalazłem Big Grin
Chodzi i o wykresy graficzne najlepiej liniowe z możliwością ustawienia sobie wglądu na dowolny przedział czasowy np. 15 min.
Ciężko grać opierając się na tym co wykresy na brokerach pokazują, kilka razy w balona mnie zrobiły, na giełdzie wykres był troszczę inny niż u brokera. (z tym, że na nich min. przedział to 1 dzień4 a jest on o wiele za duży na szybkie opcje)