Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - kleomenes - 22-10-2012 20:37

Szczęście Ci sprzyja, trzeba korzystać Big Grin
Teraz walnąłem dwa na 60 sekund i wygrałem, ale nawet tego nie wypłacę bo nie obróciłem bonusem, śmiech na sali facepalm


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Redwids - 22-10-2012 20:44

Zaktualizuj stopke, bo ciekawy jestem Big Grin


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 22-10-2012 20:48

no chyba mam szczęście, screen sprzed chwili, ale zobaczymy jak będzie dalej

[Obrazek: 2efdceb0afec4.jpg]

Cholercia, współczuję Ci. Czuję się trochę winny


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - kleomenes - 22-10-2012 20:56

Nie no bez przesady Inwestor Big Grin Przecież wiedziałem w co się ładuję, tylko z tym bonusem myślałem, że to inaczej wygląda ale cóż. Są inne opcje: zobaczymy ile mam jeszcze razy obrócić bonusem - jak zostało kilka razy to zaryzykuję jeszcze raz, wpłacę kaskę, PODZIĘKUJĘ za bonus i nie skorzystam, postawię te kilka razy po 50$ i wypłacę w końcu, tyle. Na razie niech sobie tam kaska leży Big Grin


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - teel - 22-10-2012 20:57

Czytając Wasze posty uzyskuję coraz większe potwierdzenie tego, że żadnych bonusów brać nie trzeba, lepiej obracać swoją gotówką, ale móc ją wypłacić w każdym momencie, nie?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 22-10-2012 21:01

ja nawet nie wiedziałem, że trzeba tym bonusem obracać, przeliczyłem ile razy obróciłem 50-tką bonusu przed wypłatą i wyszło na styk - 1570€ obrócone. Teraz przynajmniej wiem, co oni tam sprawdzali że napisali, że wszystko jest w porządku.

Przychylam się do tego, że lepiej odpuścić bonus i mieć tylko swoje środki ale móc je wypłacić w każdej chwili


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - kleomenes - 22-10-2012 21:02

Dobrze gadasz teel
Nigdy nie miałem takich problemów z bonusami, czy to w pokerze, ruletce czy w zakładach na wydarzenia sportowe. A tu ?

facepalm


Z drugiej jednak strony się zabezpieczają, o czym pisała marcheweczka.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - teel - 22-10-2012 21:03

Jasna sprawa, niejeden by wszedł po bonus, obstawił 2-3 transakcje dla picu na śmieszne kwoty, po czym wypłaciłby kwotę wpłaconą+bonus-ewentualne niewielkie straty.

Inwestor: chyba znowu zarobiłeś? Tongue Bo tak patrzę, że olej i złoto idą ładnie w górę.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - kleomenes - 22-10-2012 21:07

Mogę winić jedynie siebie bo przyznam, że regulacji dotyczących bonusu nie czytałem.
Człowiek uczy się na błędach, poza tym inni jak przeczytają o czym tu mówimy to się nie napalą na "gratisową" kasę, a i regulamin promocji/bonusów pewnie przejrzą. A to już plus jak dla mnie Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 22-10-2012 21:12

Chłopaki, ja chyba naprawdę mam farta. Chyba sprawdza się, że jak ktoś nie ma szczęścia w miłości to ma szczęście w kartach (w tym przypadku w opcjach binarnych). Albo to może szczęście początkującego, które w pewnym momencie jednak się odwróci

Poniżej screen z kilku sekund przed zakończeniem:

[Obrazek: cc0b73eabfc84.jpg]

A tu po zakończeniu:

[Obrazek: 77e3714a48e90.jpg]

Czyli postawiłem łącznie 150€, a zyskałem 105€