Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - JimmyWang - 01-07-2014 10:02

Znacie może stronkę, gdzie można sprawdzić dokładny kurs o danej godzinie z dokładnością co do sekundy ? Chodzi mi o to, że na platformie pokazywało mi na około 4 sekundy przed końcem pozycje z końcówką 54 (miałem 53 up) i jeszcze po zakończeniu czasu była około 3-4 sekund taka sama końcówka 54 a pozycje mi zaliczyło z końcówką 52.

Chodzi mi o parę EUR/USD czas zakończenia pozycji 09:48:28 01/07/14 czasu GMT (czyli naszego 10:48:28)


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - poleinthehole - 01-07-2014 10:23

Spróbuj może sprawdzać kurs w meta trader 4?


Odp: Inwestowanie w opcje binarne? - Xkr - 01-07-2014 17:37

Co do dem mysle ze jesli gracie u brokera gdzie wplaciliscie depozyt sa one jak najbardziej "prawdziwe"

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - sEnod - 01-07-2014 19:16

Wiadome ze są prawdziwe ! Proponuje aby znaleźć brokera który ma aktualne kursy powiązane np z metatrader. Jesli będą się różniły może być nie miła niespodzianka Smile btw. w grze na prawdziwe pieniądze najbardziej odgrywa psychika a nie strategia.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - kacper79 - 01-07-2014 22:34

Witam! trzeba wziac pod uwage ze brokerzy oparci o platforme mt4 maja cos takiego jak spread, czyli mowiac prostym jezykiem roznice pomedzy kursem kupna a kursem sprzedazy. Dlatego jesli chcecie znalezc brokera ze zblizonym kursem do kurs z opcji binarnych to trzeba szukac brokerow FX ktorzy maja usuge ECN lub tych ktorzy maja najnizszy spread. Z mojego doswiadczenia moge polecic Armade. Kurs tez zalezy od prowajdera plynnosci z jakim wspolpracuje dany broker. Idealnie dopasowac tradycyjny FX do opcji bedzie bardzo ciezko, wrecz niemozliwe. A roznica o dziesietne pipsa no niestety takie rzeczy ciezko pozniej udowodnic, nic nie jestes w stanie z tym zrobic, brokerzy maja taka furtke bezpieczenstwa. Pozdrawiam i zycze sukcesow, nie dajcie sie zwariowac.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - CHWDP - 01-07-2014 23:03

Tak ogląda te dema i myślę ze coś za łatwo by było? przecież każdy ogarnięty gość którego by ta gra nie wciągał robił by 50 euro dniówki i pasował, wiadomo ze raz się wygrywa raz przegrywa? ale z tego co widzę to raczej wychodzi się na plus jest duza skuteczność?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - sEnod - 01-07-2014 23:45

Kacper79 a czy spread to nie różnica pomiędzy kursem kupna a sprzedaży tzn to na czym broker czy kantor zarabia ???!! Co mają do tego opcje, przecież broker opcji nie zarabia na spreadzie ?! Mi chodzi o cenę jaką widzę na mt4 np 1.67 to cena na stronie tez ma być 1.67 a nie 1.57 spread tutaj nie odgrywa żadnej roli?!!!

Z tego co przeglądałem pare stron najbardziej przypadła mi do gustu https://marketsworld.com cena jest bardzo bardzo zbliżona do mt4.


Odp: Inwestowanie w opcje binarne? - Xkr - 02-07-2014 00:20

Jestem ciekawy jak to wyglada w TOPOPTION jaka jest roznica, any 1?

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - B_Y_K_U - 02-07-2014 15:48

(01-07-2014 10:02)JimmyWang napisał(a):  Znacie może stronkę, gdzie można sprawdzić dokładny kurs o danej godzinie z dokładnością co do sekundy ? Chodzi mi o to, że na platformie pokazywało mi na około 4 sekundy przed końcem pozycje z końcówką 54 (miałem 53 up) i jeszcze po zakończeniu czasu była około 3-4 sekund taka sama końcówka 54 a pozycje mi zaliczyło z końcówką 52.

Chodzi mi o parę EUR/USD czas zakończenia pozycji 09:48:28 01/07/14 czasu GMT (czyli naszego 10:48:28)
Jimmy napisz do użytkownika Kiljan. On ogarnia takie tematySmile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - kacper79 - 02-07-2014 18:56

sEnod no to jeszcze daleko masz do opcji i do fx. ceny walut sa przewaznie kwotowane do 5 miejsc po przecinku, z wyjatkiem par jenowych. 1.67 i 1.57 to kosmos na runku fx ciezko o takie ruchy dzienne czy nawet tygodniowe a juz na pewno ciezko o taka roznice miedzy mt4 a platforma opcji, nawet uwzgledniajac spread. ktos sie tu pytal o to gdzie sprawdzic kurs danej pary do tego sprecyzowal tez dokladnie czas, inny ktos odpisal ze mozna to zrobic na mt4, wiec odpisalem zeby zaoszczedzic temu komus nerwow i szarpania sie slownego z brokerem. fizycznie nie ma takiej mozliwosci zeby sprawdzic kurs z dokladnoscia do piatego miejsca po przecinku, swoim postem chce rozniez zaoszczedzic czas i nerwy tym ktorzy licza na to ze znajda tak dokladnego brokera z mt4 ktory bedzie kwotowal tak samo jak broker opcji. bo tego nie ma, a szukanie winy w platformie bo oszukala o jedna dziesietna pipsa, mija sie z celem, albo sie mialo racje i cena odeszla w zgodnie z zalozonym kierunku, albo sie nie mialo i zaliczylismy strate, a licytowanie sie z brokerem o 1/10 pipsa podsmiarduje juz lekkim chybil trafil. a przeciez nie o to tu chodzi, co innego kiedy roznice sa razace. Pozdrawiam i zycze samych udanych trejdow.

ps. sEnod jeszcze jedno, bo porownujesz w swojej stopce https://marketsworld.com do mt4. Pamietaj ze za mt4 stoi broker i jego prowajder plynnosci, wiec sprecyzuj ktory broker ma podobna cene, bo ja Ci moge podac tak na szybko 2 i ceny beda sie roznic. nawet znaczaco.