Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 28-06-2014 11:05

Z kontem demo różnie bywa. Ma ono swoje plusy i minusy:
można nauczyć się płynnej obsługi platformy i testować różne strategie i pomysły na grę
ale z drugiej strony demo daje złudne poczucie, że jest się panem świata i mistrzem w opcjach binarnych, a gdy przechodzi się na prawdziwe pieniądze to wtedy można dostać obuchem w łeb


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - CHWDP - 28-06-2014 11:07

Witam, mam zamiar się tym zainteresować, głównie doszedłem do wniosku ze chciałbym np zyskiwać dziennie 20€ jest to wykonalne przy minimalnych stratach? chodzi o to żeby tyle zarobić dziennie i nie wyjść na minus ;p


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 28-06-2014 11:46

(28-06-2014 11:07)CHWDP napisał(a):  Witam, mam zamiar się tym zainteresować, głównie doszedłem do wniosku ze chciałbym np zyskiwać dziennie 20€ jest to wykonalne przy minimalnych stratach? chodzi o to żeby tyle zarobić dziennie i nie wyjść na minus ;p


Wszystko jest możliwe, ale takie założenie że codziennie będziesz miał 20€ pewnego zarobku nie da się przewidzieć. Oczywiście grając spokojnie, nie stawiając dużych sum można mieć dobry zarobek, ale również zależy to od Twojej wiedzy i poświęcenia. Nikt tak do końca nie przewidzi zachowania rynku, dlatego opcje binarne wiążą się z potencjalnym ryzykiem. Oczywiście są różne strategie, wskaźniki i inne przydatne rzeczy, które mogą zminimalizować choć trochę utratę pieniędzy.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - poleinthehole - 30-06-2014 10:53

Z dzisiaj, konto demo. Dzień 3ci.

[Obrazek: Binary%20Options%20Trading%20System%20-%...ion.eu.png]


Odp: Inwestowanie w opcje binarne? - Damkofr - 30-06-2014 22:57

W demo specjalnie daja nam wieksza skutecznosc itp zeby zachecic?

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - poleinthehole - 30-06-2014 23:37

Jesli tak to jeszcze w tym tyg brutalnie zderze sie z rzeczuwistoscia. Mimo wszystko nie wydaje mi sie, zeby tak bylo bo sledze kursy i na metatraderze i na platformie Wink

Wysłane z mojego HUAWEI Y300-0100 przy użyciu Tapatalka


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - JimmyWang - 30-06-2014 23:45

nie no przecież na demie są takie same kursy jak na normalnym koncie więc jak mogą dawać większą skuteczność


Odp: Inwestowanie w opcje binarne? - Damkofr - 01-07-2014 00:57

Przeciez ja sie kompletnie na tym nie znam i zadalem pytanie a nie twierdzilem Wink

Na jakiej stronce moge sobie pograc na demie?
Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - JimmyWang - 01-07-2014 01:15

no więc udzieliłem odpowiedzi Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 01-07-2014 08:36

(30-06-2014 22:57)Damkofr napisał(a):  W demo specjalnie daja nam wieksza skutecznosc itp zeby zachecic?

Gdyby tak było, to więcej osób by inwestowało w opcje Tongue Na koncie demo możesz być zarówno na plusie jak i na minusie, więc platformy nie stosują takich praktyk, że dają nam większą skuteczność.

(01-07-2014 00:57)Damkofr napisał(a):  Na jakiej stronce moge sobie pograc na demie?

Jeśli interesuje Ciebie darmowe konto demo, to tu masz link: http://www.binary24.pl/pl/top/marketsworld_demo, jednak nie polecam tam otwierać pełnego konta i wpłacać kasy Wink