Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 22-06-2014 21:22

Panowie,
w całym wątku ze sto razy kilka osób podkreślało, że opcje binarne SĄ RYZYKOWNE i można wtopić więc trzeba być bardzo ostrożnym i najlepiej podejmować decyzje samodzielnie, a nie kierować się poradami obcych ludzi, bo obca osoba może namieszać w głowie.

W Internecie trzeba mieć ograniczone zaufanie i mieć tą lampeczkę w głowie zapaloną, że to tylko Internet i różne rzeczy się tu pisze.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - JimmyWang - 22-06-2014 21:28

Człowieku (Verb22) weź Ty się ogarnij już chłopie. Działasz na zmyślonych faktach i później układasz jakieś chore historyjki. NIKOMU NIC NA TEMAT OPCJI BINARNYCH NIGDY W ŻYCIU NIE DORADZIŁEM, NIKOMU NIGDY W ŻYCIU ŻADNEJ OPCJI BINARNEJ NIE POLECIŁEM ORAZ NIGDY W ŻYCIU NIKOMU NIE POWIEDZIAŁEM JAK MA GRAĆ NA OPCJACH BINARNYCH !!!

Dowiedz się lepiej a później pisz te pierdoły takie jak te, że namawiam ludzi do zapisów do pewnej firmy brokerskiej (znajdź mi ten post to Cię przeproszę ale tego nie zrobisz bo nie napisałem czegoś takiego). Zakończyłem z Tobą dyskusję, jest tu jakaś opcja ignoruj użytkownika ?

Jak na razie jedynym na tym forum, który szuka naiwnych na granie na opcjach jesteś Ty, co boisz się, że klientów stracisz i tak na wszystkich naskakujesz?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 22-06-2014 21:57

Jimmmy Wang

Chyba tylko niedorozwinięty szympans mógłby stwierdzić że wklejając screen z podpisem "Zarobilem 21 tysięcy $" jest biernym , nie aktywnym, lecz biernym namawianiem ludzi do tego typu inwestycji, co widać po postach tychże ludzi którzy uwierzyli w twoją cudowną metodę i piszą na pw. O nic ciebie nie oskarżam, masz prawo wklejać sobie 100 screenów i grać z 100 ludzmi swoją cudowną metodą. Ba, możesz nawet zarabiać z nimi, ale należy edukować tych ludzi, żeby nie inwestowali pieniędzy których nie mogę stracić i że fizyka kwantowa zakłada nasz świat jest z natury probabilistyczny i wszystko dąży do równowagi, nikt nie może na dłuższym dystansie mieć zysków z takiej gry - czyli rzut monetą. Oceniam że tak grasz bo screenach które wkleiłeś . Jeżeli są bogaci i mają taki kaprys, proszę bardzo. Jednak jeżeli widzą w tym źródło łatwych pieniędzy, należy ich obudzić. Próbujesz zrobić ze mnie tego złego, reagujesz agresją i nie masz żadnych sensownych kontrargumentów. I ty w tym nie pomagasz, nigdzie nie napisałeś jak ryzykowna jest to metoda, z czym wiąze się inwestowanie w opcje. Wkleiłeś tylko zlepek jakichś transakcji, bez dowodu że to konto Real, i teraz zapewne czerpiesz profity z naiwności ludzkiej (a to ktoś napisał że już sprzedajesz jakis poradnik, a to ktoś się zarejstrował na Exbino, a to ktoś ci zapłaci za zdradzenie jak dziala ta wielka metoda ETC). Baw się dobrze.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - JimmyWang - 22-06-2014 22:03

Owszem napisały do mnie 3 osoby odnośnie opcji, wszystkie spławiłem ale pamiętaj, że to Ty szukasz naiwnych i pobierasz opłaty za swoją cudowną metodę gry na opcjach więc Twoje oburzenie, że ktoś jest lepszy jest w sumie na miejscu. I na tym zakończę tę jałową dyskusję, kto myśli ten wyczerpie z tego wnioski.

A i dodam:

NIE POLECAM GRANIA NA OPCJACH BINARNYCH MIMO IŻ NIEKTÓRYM UDAJE SIĘ NA NICH ZAROBIĆ, TOBIE TAK DOBRZE PÓJŚĆ NIE MUSI I POTEM JAK UŻYTKOWNIK POWYŻEJ SWOJE ŻALE BĘDZIESZ WYLEWAŁ NA INNYCH. NIE ZNASZ SIĘ, NIE MASZ PIENIĘDZY, KTÓRE MOŻESZ POŚWIĘCIĆ - NIE RYZYKUJ I ZOSTAW OPCJE BINARNE W SPOKOJU.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 22-06-2014 22:11

UP

Nie szukam naiwnych, nawet nie chcę od nich rejstracji z refa. Korzystam z wielu zaawansowanych wskaźników i traktuje opcje jako długodystansowy maraton a nie 40 minutowy bieg na 100 metrów . Wiem że czasem będę na plusie czasem na minusie, zadaniem jest odbijać się od minusa i dać sie zwieść trudnym momentom w handlowaniu. twoja metoda to czysta bukmacherka, nawalasz 10-20 transakcji kiedy widzisz trend i masz nadzieje że wejdzie. Otóż 70-80 % konta jest wtedy w użyciu. Wystarczy niewielki ruch w przeciwną stronę, albo gwałtowny spadek, albo co gorsza koncola i nie ma już kasy na koncie. Jak powiedzialem, ja wykonalem robote w tym topicu. Rozsądni ludzie zrozumieją, hazardziści nie. pozd


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - JimmyWang - 22-06-2014 22:22

@up

No tak, rejestracji z refa nie chcesz ale pieniądze za to chcesz więc to się nazywa szukaniem naiwnych o co oskarżasz mnie. Z tego co mi wiadomo konto demo na tej platformie co gram jest tylko przy pierwszym depozycie na miesiąc czasu, jutro dowiem się dokładnie na czacie, wkleję Ci to tutaj i wrzucę Ci datę mojego pierwszego depozytu także już wiem jak Ci udowodnić, że grałem na koncie real a nie demo. A teraz życzę dobrej nocy


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - JimmyWang - 23-06-2014 15:20

@Verb22

Na czacie napisali, że od niedawna po każdym depozycie można zakładać konto demo i jest to nowością aczkolwiek to powinno rozwiać Twoje wątpliwości (ale znając Ciebie i tak będziesz twierdził co innego)

[Obrazek: 66lmjn.jpg]


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - poleinthehole - 24-06-2014 12:50

Dokładnie. Wczoraj dzwonił do mnie mój opiekun i powiedział, że przy wpłacie depozytu przysługuje konto demo ;-)


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 25-06-2014 06:16

Tak powinnien wyglądać screen, Jimmy. Testuje nowy wskaźnik. 25-4 poniedzialek, 19-4 wtorek.

[Obrazek: 47394094250401709889.png]


[Obrazek: 01987483853966653276.png]


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Laster - 25-06-2014 13:25

Wygląda dobrze , nawet bardzo dobrze.