Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Laster - 22-06-2014 01:31

Na razie muszę tyle zebrać no ale myślę że jak będę miał jakieś "zbędne " to pewnie w to wejdę , tylko i tu jest jedno ale dla mnie , macie jakieś książki do polecenia bo jestem zero jeśli o takie rzeczy chodzi ?

Pozdro


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - JimmyWang - 22-06-2014 01:37

Wg mojego opiekuna oni zarabiają na obrocie i (przynajmniej tak to odczułem) szczerze się cieszy zarówno on jak i firma z tego, że ktoś wygrywa i przy okazji wyrabia obrót, jak jest to nie wiem. Wiem, że bukmacherzy mogą nakładać limity a jak mi tu nałożą to się przeniosę gdzie indziej, z resztą ja 60-sekundówki gram góra raz w miesiącu


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 22-06-2014 04:49

Jimmi Wang

Nie będę cię przepraszał za coś, co powinieneś zrobić na samym początku. Widzę po tych "transakcjach" sposób gry. Grasz falowo, 10 transakcji -20 transakcji jak widzisz jakis ruch w góre/dół. Widzialem wielu takich "traderów" na youtubie, którzy wchodzili w 100 transakcji i czekali aż większość z nich wejdzie. Oczywiście "sposób" jest ryzykownym tak samo jak wszystko, bo gielda czasami leci bez przerwy w odwrotnym kierunku. Pewnie znajdziesz chętnych na taką ruletkę. No i nie ma żadnego dowodu że to konto REAL. Na koncie demo to ja mogę mieć szczęście tego samego typu i niejednokrotnie mialem 2 k $ do przodu na koncie demo by potem wtopić. Do pełni szczęścia brakuje screen dowodu wypłaty z Exbino. Jeżeli go nie pokażesz, nadal uważam cie za pracownika Exbino. pozdro


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 22-06-2014 07:34

(22-06-2014 01:31)Laster napisał(a):  Na razie muszę tyle zebrać no ale myślę że jak będę miał jakieś "zbędne " to pewnie w to wejdę , tylko i tu jest jedno ale dla mnie , macie jakieś książki do polecenia bo jestem zero jeśli o takie rzeczy chodzi ?

Pozdro

Na http://www.binary24.pl/ znajdziesz sporo informacji co i jak, szczególnie w dziale STRATEGIE, NARZĘDZIA oraz DOWNLOAD.

(22-06-2014 04:49)Verb22 napisał(a):  Jimmi Wang

Do pełni szczęścia brakuje screen dowodu wypłaty z Exbino. Jeżeli go nie pokażesz, nadal uważam cie za pracownika Exbino. pozdro

Tak jak pisałem wcześniej, dowody wypłaty można łatwo podrobić, ale gdybym teraz bym na Twoim miejscu i myślał tak samo, że Jimmy Wang jest od eXbino, to taki ewentualny dowód wypłaty który by przedstawił i tak nie był by dla mnie żadną podstawą Ba, nawet gdyby przedstawił dowód to miałbym podejrzenie, że może być to rzeczywiście pracownik od eXbino, który podrobił dowód wypłaty. I tak do końca nie będziesz pewien, czy to jest wszystko prawdą albo kłamstwem. Każdy oczywiście ma prawo do wyrażenia opinii, a jedynie gdyby treść postu była niezgodna z regulaminem, należy zgłosić ją i tyle.

Rozumiem Twoją obawę i podejście do tematu, ale trzeba trochę inaczej myśleć. Nie uważasz, że pochopnie robisz opinie o kimś? Ok, zakładając nawet, że to wszystko to kłamstwo, raptem po 1 dniu tak szybko nie mógłbym tego stwierdzić, bo jest za krótki czas. Poczekamy na ewentualne nowe screeny i Jego wypowiedzi i wtedy będziesz mógł wyrobić prawdziwą opinię, negatywną lub pozytywną albo neutralną Wink


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - JimmyWang - 22-06-2014 08:49

@Verb22

To samo mógłbym powiedzieć o Twoim koncie ale ja nie jestem z tych co czepiają się o byle gówno, zazdrość przez Ciebie przemawia i tyle i szkoda wątku by go zaśmiecać tymi bzdurami. Jeżeli uważasz, że jestem na tyle mało inteligentny, że wypłaciłbym 17k $ od razu na konto to naprawdę pomyliłeś osoby. Koniec offtopu, więcej na Twoje bzdury nie będę już odpowiadał.

@MLN

Zapewne gdyby to były screeny dajmy z Optecku to wtedy Verb twierdziłby, że pracowałbym dla Optecku.. Ręce mi opadają.. facepalm


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - gutek126p - 22-06-2014 10:42

JimmyWang szybko dostaje się wypłaty w exbino.com ?
grasz 60 sekund ? Big Grin


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - JimmyWang - 22-06-2014 10:53

Oni wypłacają tylko w poniedziałki, najdłużej czekałem 4 dni na przelew. Tak, gram opcje 60 sekundowe. I nie polecam Exbino żeby nie było, że jestem od nich, są inne strony, które są lepsze


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - gutek126p - 22-06-2014 11:11

którą polecasz ? Exbino zwiesza czy coś ?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - JimmyWang - 22-06-2014 11:14

Nic nie polecam, od tego jest Verb22 bo dla niego każdy to z konkurencji czy kij wie o co mu chodzi. On wie lepiej i jego pytaj


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - gutek126p - 22-06-2014 11:24

Nie pytaś się jakiegoś verb22beka Tylko ciebie Lol
Nie chcesz to nie mów Proste ! Idea