Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 21-05-2014 19:56

up
daj link albo jakiś dowod że ktoś zarabia w Japoni..albo link do japońskiej platformy. Oczywiście że da się zarabiać na opcjach, ale to biznes niskiego ryzyka dla platform opcji. tak jak bukmacherka. Ogólnie rzecz biorąc, z praw fizyki kwantowej wynika, że nic nie moze przewidzieć przyszłośći ...no chyba że moja metoda..


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 21-05-2014 23:37

Verb, odpowiesz na moje pytanie? Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Mateush - 22-05-2014 00:48

Verb weź już skończ spamować i wciskać tą swoją zajebiaszczą metodę bo sie błaźnisz. Pokazałeś już nie raz w tym temacie że jesteś dzieciak i że sie napalasz jak szczerbaty na suchary, a teraz niby wielkie odkrycie zrobiłeś.

Jak ta Twoja metoda jest taka super skuteczna to pokaż dowody wypłaty. Sam drzesz sie ciągle o dowody, np. do Comparica, to teraz pokaż Ty jakiś dowód wypłaty.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Comparic - 22-05-2014 06:25

Statystyki z Japonii są publikowane regularnie przez regulatora.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Comparic - 23-05-2014 08:31

Na wykresie H1 pary USD/JPY można zauważyć schemat coraz wyższych dołków. Aktualnie świeca H1 utworzyła formację pin bara co może świadczyć, że mamy wyznaczony kolejny dołek. Dodatkowo wszystkie 3 korekty mają taki sam zasięg.

Całość wpisuje się w obraz z wykresu D1, gdzie kilka dni temu mieliśmy fałszywe naruszenie wsparcia i od tego momentu trwa ruch wzrostowy.

TopOption, oferuje 75% zwrotu, za opcję wygasającą dzisiaj o godzinie 17:10. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję CALL (gra na wzrosty), a cena o godzinie 17:10 będzie choćby minimalnie wyższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – TopOption wypłaci nam 175 dolarów. Jeżeli cena będzie niższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji. O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.


[Obrazek: 140.jpg]


Więcej o TopOption: http://zarabiam.com/Temat-TopOption-regulowany-broker-z-kontami-w-PLN-77285


Odp: Inwestowanie w opcje binarne? - Xkr - 23-05-2014 11:31

Comparic jaki realny zysk mozna wyniesc z opcji binarnych, znajac sie na tym dobrze lub b.dobrze, zeby przypadkiem nie okazalo sie ze to czysty hazard i robiac to na pale mozna cos zarobic, chodzi mi o to czy warto poswiecac czas na nauke zeby potem miec profity, czy lepiej odrazu brac sie za forex?

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 23-05-2014 15:04

Mateush

Blaznie się? Nikomu nie wciskam żadnej metody. Chyba wiesz co to ironia?...? Metode na stagnacje na rynku posiadam, jest bardzo skuteczna. Nikt nie musi mi za nią płacić, możemy zrobić grupe na skype i bede podawal typy za jakiś marny %. problem polega na tym że metoda dziala od 21.00 do 4.00 na ranem. Wtedy trzeba siedzieć. Jeżeli ktoś jest zainteresowany taką współpracą mozna pisać. Granie na opcje w ciemno, kończy się zazwyczaj tym że po 1 dniu jesteś na + 60 $ i uważasz że będziesz zarabiał grube hajsy, drugiego dnia jesteś na - 80 $ a trzeciego dnia jesteś bankrutem. Proszę przeczytać ten cały wątek, takich osób jest na pęczki, a śledze go od samego początku i w opcjach wtapiałem grube tysiące. żadne analizy comparica tu nie pomogą. Granie na daily jest tak samo ryzykowne jak na 5 min.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Comparic - 23-05-2014 16:21

(23-05-2014 11:31)Xkr napisał(a):  Comparic jaki realny zysk mozna wyniesc z opcji binarnych, znajac sie na tym dobrze lub b.dobrze, zeby przypadkiem nie okazalo sie ze to czysty hazard i robiac to na pale mozna cos zarobic, chodzi mi o to czy warto poswiecac czas na nauke zeby potem miec profity, czy lepiej odrazu brac sie za forex?

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2



Ciężko mówić o zysku - teoretycznie ten jest ograniczony do kilkudziesięciu tysięcy miesiecznie podzielonych na brokerów. Więc w sumie dość sporo. Opcje na pewno uczą pozytywnych zachowań, do tego mają inną specyfikę.

Jeśli kogoś nie interesują miliony, ale celuje w kilka k miesiecznie śmiało może szlifować opcje/.


Odp: Inwestowanie w opcje binarne? - Xkr - 23-05-2014 17:27

Dzieki za odp, z tych tysiecy mozna potem i miliony robic, somehow

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - paw9191 - 24-05-2014 15:53

verb22 odezwij sie na priv. wchodze niedługo w inwestowanie w opcje binarne i potrzebuje guru