Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



Odp: Inwestowanie w opcje binarne? - Xkr - 20-05-2014 13:42

Co to sa webinary ;>?

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Arcodes - 20-05-2014 13:46

Połączenie seminarium ze słowem web czyli wykłady przez internet.

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka


Odp: Inwestowanie w opcje binarne? - Xkr - 20-05-2014 16:14

Dzieki za odp

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Agent Smith - 20-05-2014 19:52

Chyba zainteresuje się tym Lol


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 20-05-2014 20:31

żadna ilość informacji ani sto webinarów nie nauczą cię grać na opcjach. Tutaj potrzebne są 2 rzeczy: cierpliwość, duży kapitał no i.. moja metoda którą sprzedaje + wiedza ktorą pokazuje jak zarobić na opcjach (siedzę w tym 3-4 lata) w przeciwieństwie do marketingowców ktorzy tu promują swoje strony.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 21-05-2014 03:46

(20-05-2014 20:31)Verb22 napisał(a):  żadna ilość informacji ani sto webinarów nie nauczą cię grać na opcjach. Tutaj potrzebne są 2 rzeczy: cierpliwość, duży kapitał no i.. moja metoda którą sprzedaje + wiedza ktorą pokazuje jak zarobić na opcjach (siedzę w tym 3-4 lata) w przeciwieństwie do marketingowców ktorzy tu promują swoje strony.

Piszesz, że siedzisz w tym 3 - 4 lata i żadna ilość informacji nie nauczy ludzi grać na opcjach? Undecided
Nie wprowadzaj ludzi w błąd! Każdy czynnik ma jakiś wpływ na inwestycje, oczywiście wiadomo że każdy podchodzi do tego indywidualnie i będzie skupiał się na różnych formach nauki. Sam kiedyś narzekałeś na opcje binarne, a piszesz że potrzeba do tego cierpliwości... Co do kapitału, dlaczego zakładasz że musi być duży i jaką kwotą interpretujesz słowo "duży"?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 21-05-2014 18:36

Verb, odrobiłeś już te kilka tysięcy, które wtopiłeś, za pomocą swojej metody? Pytam bez złośliwości.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - dawidjuras - 21-05-2014 18:46

Verb, marketingowcy? A ty jestes beszczelnym spamerem, bo w co drugim poscie piszesz o swojej super metodzie za kase i probujesz ludziom ja wciskac.
Skoro ta metoda taka super to dlaczego strone ma darmowym serwisie zrobiles? Skoro masz miliony to powinno Cie stac na domene, serwer i pozadna strone a nie jakies smieci


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 21-05-2014 19:26

widze że marketingowcy nie odpuszczają. Po co mam robić na super domenie, jeżeli nie promuję jaj publicznie. jeśli ktoś chce kupić to kupi, nie to nie. Sam zarabiam na niej dobre pieniądze. jak nikt nie chce zarabiać to nie. Daje tylko rady początkującym napaleńcom na opcje, że to bardziej ryzykowne niż bukmacherka, bo tutaj dostajesz 75 % a na bukmacherce mozesz dostać nawet 200 %.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Comparic - 21-05-2014 19:41

Na One Touch może dostać 500%, a na Binary 0-100 i ponad 1000%

Różnica jest taka, że tutaj to realny rynek. Natomiast i tak nic to nie udowadnia.

Mówienie natomiast, że nie da się zarobić bez Twojej rewelacyjnej metody jest bez wątpienia naciąganiem rzeczywistości bo zarabia jednak troszkę więcej osób niż jej używa. Chyba że te kilkanaście % zarabiających w Japonii (liczba pewnie 6 cyfrowa) gra tylko Twoim sposobem? Wink