Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - hubert92tt - 18-05-2014 14:17

Ktoś z doświadczonych w tym temacie może polecić jakąś lekturę/lektury które warto przeczytać?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Darven - 18-05-2014 19:29

Nie było mnie w temacie od dłuższego czasu i chciałbym się zapytać gdzie aktualnie mogę założyć sobie konto demo (bez depozytu)?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - krzych88kb - 18-05-2014 20:54

Czy są jakieś opóźnienia, istotne różnice w cenie walut jeśli obserwojecie tą sama parę walut na platformie forexu a platformie opcji binarnych ?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 19-05-2014 03:38

(18-05-2014 19:29)Darven napisał(a):  Nie było mnie w temacie od dłuższego czasu i chciałbym się zapytać gdzie aktualnie mogę założyć sobie konto demo (bez depozytu)?

Marketsworld, choć działanie tej platformy (konta demo szczególnie) nie jest zachwalające.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Comparic - 19-05-2014 07:38

(18-05-2014 20:54)krzych88kb napisał(a):  Czy są jakieś opóźnienia, istotne różnice w cenie walut jeśli obserwojecie tą sama parę walut na platformie forexu a platformie opcji binarnych ?

Nie ma zbyt wielkich różnic, zwykle są stałe (czyli np. jeden pips mniej wskazują OB niż Forex). Dlatego można śmiało bazować na platformie z FX, grając na OB. Zresztą większość osób stosujących jakieś analizy tak robi, bo wykresy od brokerów są na razie dość słabe.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Darven - 19-05-2014 08:03

(04-03-2014 14:35)Gunnar666 napisał(a):  Dawaj tutaj: https://betwinfx.com/pl/ masz zupełnie za darmo. Można potrenować.

(19-05-2014 03:38)MLN napisał(a):  
(18-05-2014 19:29)Darven napisał(a):  Nie było mnie w temacie od dłuższego czasu i chciałbym się zapytać gdzie aktualnie mogę założyć sobie konto demo (bez depozytu)?

Marketsworld, choć działanie tej platformy (konta demo szczególnie) nie jest zachwalające.

Zapomniałem dodać że interesuje mnie opcja 60 sekund a tam jej nie widze. W ogóle na tej stronei ciężko jest mi się połapać


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - krzych88kb - 19-05-2014 11:19

Dzięki Comparic za odpowiedź.

Czy możecie polecić jakieś platformy OB demo gdzie można ściągnąć aplikację na telefon ?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Comparic - 20-05-2014 08:35

Na wykresie dziennym pary EUR/TRY (Lira turecka) widać silny trend spadkowy oraz niewielką korektę, która dotarła do poziomu poprzedniego dołka. W tym miejscu mamy całą serię świec z długimi cieniami u góry, co świadczy o odrzucaniu wyższych poziomów i prawdopodobieństwie dalszych spadków.

Spoglądając na wykres H1 widzimy strefę wsparcia na poziomie 2,87. Jej przełamanie otworzy drogę do większych spadków. Warto obserwować i poczekać, aż wsparcie upadnie i otworzyć opcję PUT czyli zagrać na spadek kursu do godziny 15. Z danym makro mieliśmy dzisiaj słabsze odczyty z Niemiec, co wpisuje się w negatywny sentyment do wspólnej waluty w ostatnim czasie.

TopOption, oferuje 70% zwrotu, za opcję wygasającą dzisiaj o godzinie 15:00. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję PUT (gra na spadki), a cena o godzinie 15:00 będzie choćby minimalnie niższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – TopOption wypłaci nam 170 dolarów. Jeżeli cena będzie wyższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji.

O brokerze można przeczytać tutaj: http://zarabiam.com/Temat-TopOption-regulowany-broker-z-kontami-w-PLN-77285


[Obrazek: eurtry.jpg]


Odp: Inwestowanie w opcje binarne? - Xkr - 20-05-2014 11:56

Pytanie czy sa jakies lektury dot opcji binarnych? Jestem kompletnie zielony a mozliwe ze mialbym kilka tys na inwestycje czy to ob czy forex mysle ze zglebianie wiedzy na temat forexa potrwa o wiele dluzej, i co myslicie o tych kursach platnych za czasami 1-5 tys zł?

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Comparic - 20-05-2014 12:54

Jest sporo wiadomości dotyczących OB. Np. na Comparic jest dużo artykułów.

Kończę też e-book około 50 stron. Oczywiście wszystko za darmo.

Kursy na razie sobie podaruj - jest wiele wiedzy choćby od brokerów Forex za darmo w postaci webinary. Kalendarz darmowych szkoleń jak coś jest tutaj: http://comparic.pl/szkolenia/kalendarz-szkolen/