Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Mayday92 - 27-03-2014 23:59

eh... nikogo nie oszukuje screena całego ekranu z czym mam ci wysłać ... bo coś ci brakuje
no i co do normalnych opcji to gdzie ty je masz bo u mnie tylko 60 s są chyba że nie umiem ustawićTongue jak już wczesniej napisałem nie przyszedłem tu rżnąć jakiegoś eksperta bo o tych opcjach usłyszałem miesiąc temu a są tu ludzie którzy w tym już siedzą ładnych pare lat Po drugie jakieś domysły że jestem z konkurencji itp ... chłopie wy jesteście ode mnie starsi zapewne ja mam 21 lat dopiero co szkołe skończyłem więc weźcie wyluzjcie troche Big Grin

EDIT:
nie wiem czy oto dokładnie ci chodziło ale to 3 str z historii inwestycji więcej nie chce mi sie kopiować i wklejać bo jest tych stron 50

[Obrazek: his1.jpg]

[Obrazek: his2.jpg]

[Obrazek: his3.jpg]

I ostatni edit posta tak jakby ktoś był zainteresowany moją metądą wykresu który idzie do góry i na dół zobaczcie sobie na wartości w 3 screenie widać że przez ładnych pare minut wykres zmienia sie tylko o 1 jednostke do góry i po chwili o 1 jednostke na dół więc macie tutaj dowód mojej metody oraz jej skuteczności jeśli doczekamy się odpowiednich wykresów które pojawiają sie co jakiś czas i tak właśnie wyglądają przez 2-5-10 minut
Na reszcie screenów widać że nie zawsze jest tak kolorowo jak na screenie 3 ale nie ma tragedii Big Grin
Następny dowód że nie oszukuje jest taki iż gdyż ponieważ pare stron temu wkleiłem screen z pierwszą wpłatą która była 14.03 i jest to wpłata 90 zł to był mój pierwszy dzień na tej platformie i ogólnie jest to pierwsza platforma z jakiej korzystałem w ten dzień na 60s byłem stratny 10 zł :c i tego też dnia dowiedziałem sie że aukcje walutowe są od pon do piątku (14.03 to piątek więc następny dzień mojej gry był jakoś 17.03) od 17 wziąłem sie za granie na powarznie i przez pare dni wychodziłem na plusie to 60 zł to 100 zł ale potem właśnie zaobserwowałem wykresy które lecą w góre i w dół po czym zacząłem grać taką metodą jak widać na screenie 3 można sie troche nasiupać kasy jeśli utrzyma sie przez jakiś czas jedyny minus tej metody to nigdy nie wiadomo kiedy wykres wróci do 'normalności' czyli zacznie latać jak po******* ;p zakończenie takiego zjawiska wygląda tak że wykres wbija sie nagle wysoko w góre lub w dół i zaczyna normalnie się poruszać przez co jest ciężki do odgadnięcia szczególnie na 60 s. Oczywiście nie grałem tylko na takich wykresach bo kiedy mój dopozyt się zwiększył trzaskałem 'na czuja' co nie za bardzo skutkowało (patrz screen 2/1). I to narazie wszystko co miałbym do dodania w tym temacie Wink.
PS. Dzisiaj widać że betwin ma jakieś prace nad serwerem które potrwają do 31. więc nadzieja na wypłacenie kasy znowu lekko zaiskrzyła we mnie po 31 będę jeszcze raz próbował zweryfikować swoje konto (po raz 3 -.-) i zobaczymy co z tego wyniknie... jestem dobrej myśli i jak coś wrzuce screeny z wypłaconym hajsem o ile to pyknie Big Grin.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Pawel1178 - 01-04-2014 19:13

https://www.youtube.com/watch?v=nbSOSFnoLho

ma ktoś może linka do takich wykresów z eToro które pokazane sa na tym filmie ? bądź podobne w miare czytelne jak te ?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Mayday92 - 02-04-2014 11:21

http://the-binary-trader.biz/593/pl/chart.html tutaj są czytelne Wink


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Comparic - 02-04-2014 14:11

Omg takie manipulacyjne filmiki naprawdę powinny być zabronione - wodę z mózgu ludziom robią, a później to prowadzi do tragedii...


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Mayday92 - 02-04-2014 15:10

dokładnie, jakby to wyglądało tak jak na filmiku to by wszyscy na tym zarabiali Tongue a z tego co wiadomo jakoś 20 % ludzi zarabia a reszta traci kase Big Grin


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 03-04-2014 07:54

Mayday92, pisząc że siedzisz w opcjach dopiero od miesiąca, to aż z niedowierzaniem patrzę na Twoje wyniki. W sumie mógłbym zaryzykować i napisać, że jest to zwykłe szczęście... Próbujesz inwestować na innej platformie?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - kacper79 - 04-04-2014 00:34

Ale sciema z tym filmem z ta jakze prosta strategia. Zobaczcie sobie ile trwaly nagrania od 7 lutego do 22 lutego 2012r pewnie nie mogli trafic na dogodny moment zeby zamknac 8 opcji z czego 7 na plus. Jesli chodzi o wykresy takie jak na filmie to kazdy moze je miec. Przeciez kazda platforma czy to mt4 czy dedykowana brokerowi ma takie wykresy. Wystarczy wybrac odpowiedniego brokera, ktory umozliwia gre rowniez na indexach i innych instrumentach i mamy wykresy. Zwracam uwage ze wykresy na filmie to wykresy ze swieczkami dziennymi wiec tak srednio nadaja sie do gry na opcjach. Zgadzam sie ze najlepsza strategia na opcje bedzie gra z trendem, ale raczej lokalnym. na takich swieczkach mozna grac na opcjach ktore wygasaja za tydzien, miesiac.

PS ona na koncu zapomniala dodac ze zarobila te 400 nie w mniej niz godzine tylko w mniej niz miesiac hehehehehe


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Mayday92 - 05-04-2014 17:18

MLN no szczęście pewnie też mi pomogło ale co mi z tego jak i tak mi tego nie wypłacili Tongue no zaczynam teraz na exbino bo dużo osób chwaliło tą platforme Wink I tak jak wcześniej wspominał ktoś tam 'dbają' o swoich ludzi. Po założeniu tam konta jeszcze w ten sam dzień zadzwoniła do mnie pewna pani i fajnie wytłumaczyła jak wszystkie opcje działają itp. jak narazie jestem zadowolony Wink Kazała zapisać sobie nr i pisać w razie jakichkolwiek pytań i tak jak powiedziała tak też uczyniła, miałem pewną sprawe i po jakichś 10 minutach odpisała mi na sms'a i mój problem został rozwiązany Tongue Jeszcze tam nie inwestowałem bo dopiero wczoraj przelałem siano na depozyt, ale jak narazie jedyne co moge powiedzieć to, że jestem zadowolony z tego jak podchodzą do użytkowników platformy Big Grin


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Pawel1178 - 06-04-2014 12:10

a jaką metodą będziesz grał? taką którą grałeś na scamerskiej platformie czy inna ? dziel się informacjami Big Grin


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Mayday92 - 06-04-2014 18:06

tym razem skorzystam z kreatora opcji bo na tamtej używałem tylko 60s. Zobaczymy co z tego będzie Tongue