Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - zero4 - 27-03-2014 12:08

16000 w 3 dni... ciekawe, pochwal sie systemem


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Mayday92 - 27-03-2014 12:17

pochwal sie systemem ? jest bardzo skomplikowany... Cool
wystarczy wybrać wykres który wygląda tak _____/\____/\_____/\_/\____ wykres który leci z cały czas na jednej linii i od czasu do czasu wbija się w góre ale za chwile wraca na swoją 'prostą linie' ... a teraz uwaga najtrudniejsze ... kiedy wykres jest na górze ustawiamy opcje PUT i ... mamy siano na koncie ? nikt tego nigdy nie zauważył i nie robił tego na serio Jerk2 ?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - kacper79 - 27-03-2014 17:59

hahaha ja mam w to uwierzyc?? 3 dni to pochwal sie zrzutem obrazu z tym Twoim kontem bo jakos mi ciezko to przychodzi. Grales za calosc w kazdej pozycji????? troche lat juz w rynkach siedze, ale takiego geniuszu nie widzialem. pokaz mi tez wykres ktory w ciagu dnia wyglada tak jak Ty to pokazales. Rozumiem ze chciales sie pochwalic jaki z Ciebie geniusz, ale troche Cie ponioslo. Tak samo jak goscia, ktory kiedys na ktoryms forum obrzucal blotem plus500 (wiem ze ten broker nie cieszy sie dobrymi opiniami) bo z darmowego depozytu ktory ten broker daje w ciagu tygodnia zrobil ponad 20 tys euro i nie chca mu tego wyplacic. bonus to 25 euro. hahahaha prosze Cie obniz loty bo takie rzeczy to Ty mozesz opowiadac dzieciom w przedszkolu.
Edit
ale mnie rozbawiles, szczescie, umiejetnosci? czy wlasnie moim oknem wiatr skrzypna i ja sie obudzilame a garbaty aniol zniknal??


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Kede - 27-03-2014 18:29

@kacper79 wyluzuj. Wink 16k w 3 dni brzmi niewiarygodnie i sam również nie wierzę. Teoretycznie byłoby to możliwe ale zakładając, że mając depozyt startowy 500zł, stawiałeś po 500zł na 60s to musiałbyś postawić 40 tradów ze skutecznością 100% (zakładając 0.80 z wygranej) A wiadomo, ze nikt nie ma takiej skuteczności a już na pewno nie na 60sekundowych opcjach. Więc przyznaj się ile miałeś tradów Wink U mnie w firstbinaryoption jest zysk 95% stawki na każdym instrumencie 60s, w exbino widzę, że średnio 70% albo mniej. Nie wiem jak to wygląda tam gdzie Ty stawiasz.

Więc pochwal się całą historią tradów [screeny] z tych 3 dni a będziemy Cie "podziwiać" Wink


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - kacper79 - 27-03-2014 18:40

Kede ja jestem wyluzowany. przez goscia bede mial dobry humor na caly weekend.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 27-03-2014 19:13

Ten koleś prawdobodonie jest z konkurencji, pokaz screen wszystkich transakccji.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Mayday92 - 27-03-2014 19:19

Kacper79 screena z 16 k no prawie dokładnie 15800 coś tam jest na poprzedniej stronie tak samo jak screen kiedy wpłaciłem pierwsze kase tam więc nie mam zamiaru jeszcze raz robić screenów dla gościa który mnie nie zna i od razu wyśmiewa. Wiesz mam kolegów i nie potrzebuje tu braw i respektu osób które znam na forum Big Grin ekhm no i jeszcze tekst że chciałem zabłysnąć ? Tak zabłysnąłem że mam prawie 16 koła i nie moge tego wypłacić to jak ja na to patrze to wychodze na frajera a nie na kogoś "SUPER COOL" ale co tam.
I jeszcze ostatnia rzecz sam nie moge w to do dzisiaj uwierzyć no ale tak sie stało jak to pisze w każdym regulaminie opcje binarne to wysoki zysk albo ryzyko utraty depozytu mi sie poszczęściło no i tyle wyciągnąłem a co do screena z takim wykresem na którym grałem to ci zrobie ale musze sie takiego doczekać bo mi sie 3 dni pod rząd takie trafiły więc z nich skorzystałem proste Lol

I na zakończenie ... napisałem posta żeby ludzie nie mieli takiej sytuacji jak ja czyli ostry wkur******* nie miałem zamiaru tu sie podniecać ani nic bo czym sie tu podniecać że nie moge wypłacić siana czy że ze mnie zrobili debila?pokerface
Na opcjach też sie gówno znam bo usłyszałem o nich miesiąc temu więc nie wiem co to za hate na mnie Big Grin i jeszcze że na botach grałem ... Jak według was wygląda taki bot ? napisałem program do przewidywania przyszłości? czy może wynająłem wróżke z kryształową kulą na WiFi i kablem USBIdea ?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Pawel1178 - 27-03-2014 19:26

a ja mam pytanko https://www.youtube.com/watch?v=nbSOSFnoLho oraz ten filmik http://the-binary-trader.biz/593/pl/index.html?engsec=15
prezentują tą sama metodę oraz ten sam sposób na obserwowanie trendu, chciałem sprawdzić czy aby napewno wszystko się zgadza ale jest zonk bo moja stronka od nich rózni się wykresami http://the-binary-trader.biz/593/pl/chart.html ich tak jakby jest bardziej czytelna oraz maja wygodniejszy interfejs bo tylko zjezdzaja w dol i maja wszystkie opcje od razu ustawione a tutaj muszę sam sobie przestawiac za kazdym razem i zmieniać potem na inne


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Mayday92 - 27-03-2014 19:31

i prosze oto screen dla pana Kacpra który nazwał mnie geniuszem masz swój wykres i sianko widać balanceBig Grin


[Obrazek: masz.jpg]

i tu nastepny wykres ... i własnie na takich sie grało

[Obrazek: wykres.jpg]


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - kacper79 - 27-03-2014 21:08

no to pokaz nam jeszcze jeden screen z ostatnimi pozycjami. wlasnie sie rejestruje u nich i potestuje te Twoje 60s. te 100 zl moge poswiecic.
edit
no i nas oszukales kolego bo normalne opcje sa tez dostepne. nie tylko 60s.
pokaz calego sreena a nie wyciety obrazek. mysle ze tam cos brakuje.