Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - casern1 - 19-10-2012 15:51

no to ładnie Smile gratiki Smile ja bym na twoim miejscu wypłacił połowe. zostało by ci ponad 300 takze miałbys co robic Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Secret - 19-10-2012 16:13

czuję zazdrość w waszym zarobku Big Grin


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - dawiddo - 19-10-2012 16:50

(19-10-2012 11:52)Inwestor25 napisał(a):  
(19-10-2012 06:29)dawiddo napisał(a):  Złotko i inwestor inwestują duże kwoty swojego kapitału, czego nie polecam(chyba że macie z 1000$ na koncieWink). Ja przy kwocie 200$ inwestowałem 25$ na każda transakcje bo taki jest minimum na mojej platformie ale jakby to było 10$ to bym zszedł do 10Smile Najlepiej inwestować od 5% do 10% swojego kapitału, myślenie albo się uda albo nie nie jest tu najlepsze. Narazie może ci się udawać ale rynek jest zmienny więc za pare dni możesz wszystko stracić, uczulam na to. Lepiej powoli a do przoduSmile

Zauważ, że na początku inwestowałem mniejsze kwoty - 25, 50€
Po wypłacie tego co włożyłem, obracam już tylko tym, co zostało z wygranych, więc nawet jeśli stracę to nie będzie to jakaś wielka tragedia Smile Swoimi pieniędzmi (depozytem) nie obracałbym w tak szaleńczym tempie Tongue

Wiem wiem. Mowie to dlatego zeby osoby zaczynajace nie robily tak samoSmile ty juz masz zarobione swoje wiec nie przegrasz wiecejSmile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 20-10-2012 17:35

(19-10-2012 15:51)casern1 napisał(a):  no to ładnie Smile gratiki Smile ja bym na twoim miejscu wypłacił połowe. zostało by ci ponad 300 takze miałbys co robic Smile

rozważę to Wink


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - marcheweczka87 - 22-10-2012 11:27

poszłam za Waszą radą i wypłaciłam dużą część zgromadzonej kaski. Macie rację, lepiej wypłacać co kilkaset € niż gromadzić dużą sumę, bo potem trudniej to wypłacić.

Gratuluję wszystkim sukcesów Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - kleomenes - 22-10-2012 11:30

Coraz bardziej mam wrażenie, że tego nie da rady przewidzieć.
Nawet jak jest wyraźny trend to potem w ostatnich minutach się może zwalić i pozamiatane(już kilka razy tak miałem).
Jak uda mi się obrócić bonusem, to wypłacam to co wpłaciłem i bawię się dalej tym co zostanie ewentualnie. Dodam, że bonusem trzeba obrócić TRZYDZIEŚCI RAZY, żeby oprócz tego co się zainwestowało wypłacić zyski. Ktoś wpłacił 200$, ma 800$, chce wypłacić te 200$ co zainwestował i oczywiście wypłaci, tyle że przepadnie mu 600$. Masakra facepalm
Tak że zastanówcie się czy chcecie "bonus powitalny".


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - marcheweczka87 - 22-10-2012 12:27

a można z bonusu zrezygnować?? wydawało mi się, że to obowiązkowe jest

miałam dużo transakcji więc na pewno te 30x obróciłam bonusem skoro mogłam wypłacić


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - kleomenes - 22-10-2012 12:38

(22-10-2012 12:27)marcheweczka87 napisał(a):  a można z bonusu zrezygnować?? wydawało mi się, że to obowiązkowe jest
Dostałem maila czy chcę skorzystać z bonusu, więc to raczej nie jest obowiązkowe - na szczęście Smile

Mi jeszcze trochę zostało tego "obracania" Undecided


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - marcheweczka87 - 22-10-2012 12:50

to może nie zwróciłam uwagi na to że pytali albo pytają od niedawna Tongue

a jak Ci w ogóle idzie? na plus?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - casern1 - 22-10-2012 13:04

(22-10-2012 11:30)kleomenes napisał(a):  Coraz bardziej mam wrażenie, że tego nie da rady przewidzieć.
Nawet jak jest wyraźny trend to potem w ostatnich minutach się może zwalić i pozamiatane(już kilka razy tak miałem).
Jak uda mi się obrócić bonusem, to wypłacam to co wpłaciłem i bawię się dalej tym co zostanie ewentualnie. Dodam, że bonusem trzeba obrócić TRZYDZIEŚCI RAZY, żeby oprócz tego co się zainwestowało wypłacić zyski. Ktoś wpłacił 200$, ma 800$, chce wypłacić te 200$ co zainwestował i oczywiście wypłaci, tyle że przepadnie mu 600$. Masakra facepalm
Tak że zastanówcie się czy chcecie "bonus powitalny".
a skąd ty to wiesz ? to np. ugram te 800$ , chce wypłacic 700$ to 100 przepada ??? ;O